Reklama

Ruszyła produkcja Ursusa!

(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

20 grudnia 2011 r. spółka POL-MOT Warfama SA uruchomiła produkcję testowej serii ciągników pod marką URSUS. W pierwszym etapie w Lublinie produkowane są ciągniki o mocy 110 KM. W planach jest rozszerzenie zakresu produkowanych ciągników o moce od 50 do 160 KM. Zgodnie z planami produkcja będzie miała miejsce w lubelskim oddziale spółki zlokalizowanym na terenie dawnej fabryki samochodów przy ul. Mełgiewskiej. Ciągniki mają zastosowanie przede wszystkim w rolnictwie, ale również mogą być przeznaczone do prac w sadownictwie, służbach komunalnych, leśnych i innych.

Działania realizowane przez władze Spółki są wyrazem przyjętej strategii mającej na celu sukcesywne zwiększanie wolumenu sprzedaży ciągników tak, by w niedalekiej przyszłości stać się jednym z wiodących producentów. Efektem działań realizowanych przez władze Spółki będzie również zwiększenie ilości miejsc pracy w Lublinie.

„Naszym celem jest, aby marka URSUS na nowo stała się odzwierciedleniem sukcesu polskiej gospodarki” - powiedział Adam Dobieliński, prezes Warfama SA. - „Będziemy robili wszystko aby wzmocnić znaczenie i pokazać siłę polskiej marki”.

POL-MOT Warfama SA jest jedyną spółką działającą w segmencie maszyn i urządzeń dla rolnictwa notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń rolniczych - m.in. pras zwijających, owijarek, rozrzutników obornika, przyczep, ładowaczy czołowych typu TUR, ładowaczy zaczepianych i zawieszanych tylnych oraz ciągników rolniczych.

 

źródło: warfama.pl

foto: warfama.pl

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Wyszukiwarka
Reklama

Mascus.pl

Nasza sonda
Od 2015r ZETOR w nowych modelach będzie montował silniki DEUTZ. Czy to dobra decyzja?
 
TRAKTOR ROKU 2015

\

Reklama

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności