Reklama

AGROMA - Dzień Otwarty

(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

Jedna z największych firm sprzedających sprzęt rolniczy w północnej Polsce - Agroma Sępólno Krajeńskie w dniu 26 maja 2012 r. zaprasza wszystkich na swój Dzień Otwarty. W programie, oprócz pokazów maszyn rolniczych nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny: konkursy z nagrodami, wspólny grill i wiele innych. Firma przygotowała również na ten dzień specjalne promocje. Wśród prezentowanych nowości maszynowych będzie można zobaczyć i przetestować najnowsze Ursusy z Warfamy.

 

Ta popularna forma budowania pozytywnych relacji z klientami daje dealerowi możliwość poznania ich oczekiwań względem nowych maszyn a jednocześnie umożliwia rolnikowi zapoznanie się z nowym sprzętem rolniczym w bezpośrednim kontakcie. Do dyspozycji zwiedzających będą maszyny takich firm jak: Unia Group. Sipma, Metal-Fach, Samasz, Fuchs, Pronar, Farmer, Farmtrac, McCormick, Ursus, Zetor i wiele innych. Przybyli goście będą mogli poznać również szeroką ofertę środków ochrony roślin i produktów ogrodniczych.

Warto dodać, że Agroma Sępólno Krajeńskie to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją, działająca na terenie trzech województw. Aktualnie firma posiada sieć 22 wyspecjalizowanych sklepów. Dodatkowo Agroma prowadzi sprzedaż części zamiennych w internecie po przez sklep internetowy: www.agromasklep.pl.

 

 

MDFRelated news items:
Newer news items:
Older news items:

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Wyszukiwarka
Reklama

Mascus.pl

Imprezy targowe

Nasza sonda
Od 2015r ZETOR w nowych modelach będzie montował silniki DEUTZ. Czy to dobra decyzja?
 
TRAKTOR ROKU 2015

\

Reklama

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności