Reklama

Zgrabiarka Vicon Andex 904 Hydro - duża wydajność na polu

(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Nowa zgrabiarka Vicon Andex 904 Hydro z dokładnym zgrabianiem, szerokością roboczą wynoszącą 9 m oraz wysokością w transporcie poniżej 4m i to z założonymi na karuzeli ramionami zgrabiającymi oferuje ogromną wydajność bez straty czasu na ściąganie ramion.

 

 

 

Hydraulicznie regulowana szerokość robocza oraz szerokość pokosu

Vicon Andex 904 Hydro to zgrabiarka dwukaruzelowa, której szerokość roboczą można regulować hydraulicznie w zakresie pomiędzy 8-9 m. Jednocześnie ze zmianą szerokości roboczej zmianie ulega szerokość pokosu w zakresie od 1,2 do 2,2 m pozwalając operatorowi dopasować się idealnie do warunków na polu jak również szerokości podbieracza prasy, przyczepy bądź sieczkarni samozbierającej. Wszystkie główne funkcje, takie jak podnoszenie i opuszczanie ramy głównej jak również sterowanie karuzelami obsługiwane są z kabiny ciągnika, za pomocą panelu sterowania.

Wytrzymała przekładnia ProLine

Wytrzymała przekładnia ProLine jest bezobsługowa i zaprojektowana do ciężkiej pracy. Każde ramie łącznie z korbowodem można odkręcić indywidualnie nie rozbierając przy tym całej przekładni, redukując znacznie czas potrzebny do naprawy w przypadku uszkodzenia któregoś z elementów. Dodatkowo unowocześniony został kształt bieżni, który w kombinacji z specjalnie odgiętymi ramionami sprawia, że szybciej się one podnoszą zapewniając równe i kształtne formowanie pokosu. Ponadto w celu zapewnienia optymalnego procesu zgrabiania w każdych warunkach przekładnie posiadają możliwość regulacji kąta ułożenia bieżni

Wysokość w transporcie poniżej 4m

Pomimo niezwykle dużej szerokości roboczej dwu karuzelowej zgrabiarki Andex 904 Hydro wysokość w transporcie, kiedy wszystkie ramiona są założone na karuzeli nie przekracza 4 m. Wysokość tą można uzyskać dzięki hydraulicznie opuszczanej tylnej osi, którą oferuje firma Vicon w swoim nowym modelu. Rozwiązanie takie pozwala jednocześnie przesunąć środek ciężkości znacznie niżej, co w kombinacji z szeroko rozstawionymi osiami, na których zamontowane są szerokie koła o rozmiarze 380/55-17 gwarantuje stabilność podczas transportu. Następną korzyścią jest możliwość zawracania na polu oraz na drodze z kątem wynoszącym 80° przy ramie zaczepowej zgrabiarki.

 

Aby usprawnić proces zgrabiania na polach o nieregularnych kształtach Vicon Andex 904 Hydro standardowo jest wyposażona w niezależne – indywidualne podnoszenie każdej z karuzel.

Vicon Andex 904 Hydro – Dane techniczne:

Model

Andex 904 Hydro

Szerokość robocza

8.00-9.00m

Długość w transporcie

6.24m

Wysokość w transporcie

3.96m

Szerokość w transporcie

2.98m

Szerokość rozstawu kół

2.61m

Liczba ramion

2 x 14

Liczba palców DUO na ramieniu

4

Średnica karuzeli

3.80m

Prędkość w transporcie

Do 50 km/h

źródło: Kverneland


Related news items:
Newer news items:
Older news items:

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Wyszukiwarka
Reklama

Mascus.pl

Nasza sonda
Od 2015r ZETOR w nowych modelach będzie montował silniki DEUTZ. Czy to dobra decyzja?
 
TRAKTOR ROKU 2015

\

Reklama

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności