Reklama

Nowe ciągniki LANDINI serii 5H

(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Firma Landini wprowadza na rynek nowe modele ciągników serii 5H. Połączono w nich mocną konstrukcję i niewielką wysokość tak oby ciągnik mógł pracować w budynkach inwentarskich z ładowaczami czołowymi. W skład serii 5H wchodzi pięć modeli o mocach od 80 do 112 KM. Wszystkie modele napędzane są 4 cylindrowymi silnikami PERKINS sterowanymi mechanicznie. W 80-konnym modelu pracuje silnik wolnossący, kolejne trzy modele wyposażone są w jednostki z turbodoładowaniem, a najmocniejszy model posiada silnik z turbosprężarką i intercoolerem.

 

Nowe ciągniki Landini 5H dostępne są w dwóch wersjach wyposażeniowych TECHNO z rewersem mechanicznym i TOP z rewersem elektrohydraulicznym w obydwu wersjach można rozbudować skrzynie przekładniowe o reduktory biegów pełzających, a wersja TOP może otrzymać opcjonalną skrzynię z 3 półbiegami przełączanymi pod obciążeniem. Ciągnik posiada mocny tylny podnośnik o udźwigu 4350 kg, ze sterowaniem do wyboru mechanicznym lub elektronicznym. Napęd WOM pracuje w trzech prędkościach: 540, 750 (540E) oraz 1000 obr/min. Pompa hydrauliczna pracuje z wydajnością 82 l/min. Kabina ciągnika zapewnia doskonałą widoczność w każdym kierunku i zapewnia ergonomiczne miejsce pracy dla operatora.

źródło: www.landini.info.pl

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Wyszukiwarka
Reklama

Mascus.pl

Nasza sonda
Od 2015r ZETOR w nowych modelach będzie montował silniki DEUTZ. Czy to dobra decyzja?
 
TRAKTOR ROKU 2015

\

Reklama

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności