Reklama
AGREGATY UPRAWOWO-SIEWNE - Filmy

Agregaty uprawowo-siewne

Unia Group - nowy agregat uprawowo-siewny FS 2400/4

 

AKPIL TIGRE DRILL - agregat uprawowo-siewny dla wymagających

 

Väderstad Rapid - odrodzenie legendy

 

Zaczepiane zbiorniki Kuhn TT - wszechstronne i wydajne

 

Corona 400 - nowy model uprawowo-siewny Maschio Gaspardo

 

LEMKEN - Wysoka wydajność siewu dla mniejszych gospodarstw

Firma Lemken oferuje nowy zawieszany zestaw uprawowo-siewny z siewnikiem pneumatycznym oraz kompaktową broną talerzową. Technologia siewu, która łączy w sobie wysoką wydajność z bierną uprawą gleby oraz niskim zapotrzebowaniem mocy jak do tej pory była zarezerwowana wyłącznie dla zestawów uprawowo-siewnych ciąganych lub półzawieszanych. Wysoka prędkość pracy może zostać osiągnięta z zestawem LEMKEN, pneumatycznym siewnikiem Solitair, który może być zamontowany na 3 punktowym układzie zawieszenia na kompaktowej bronie talerzowej Heliodor. W razie potrzeby bardziej intensywnej uprawy siewnik w prosty sposób można zaczepić również na bronę wirnikową Zirkon.

 

Nowy Fokus Drive firmy UNIA Group

Duże zainteresowanie zestawami uprawowo-siewnymi FOCUS T skłoniło firmę KRAJ do uruchomienia produkcji nowej wersji tego zestawu. FOCUS T DRIVE to półzawieszana odmiana FOCUS-a T przeznaczona do współpracy z ciągnikami o mocy 110 - 120 KM. Oparta na tylnym wale oponowym konstrukcja ciągana jest przy pomocy dyszla.

 

 
DEALERZY

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności