Z biegiem lat Väderstad zbudował przemysłowe zaplecze badawcze, z różnymi typami urządzeń, które dostarczają wiedzy jak testy mają się w porównaniu do rzeczywistego zużycia. Stanowiska badawcze pozwalają przeprowadzać badania w krótkim czasie i przewidzieć co będzie działo się z poszczególnymi elementami po latach użytkowania.

vaderstad 3lata gwarancji 1 3 lata gwarancji od Väderstad

Nieustannie rosnące standardy jakościowe i wydłużanie gwarancji odzwierciedla naszą koncentrację nad jakością, która jest kluczowym elementem podczas tworzenia nowego produktu, od wyboru materiałów do wyboru metody testów. Często spotykamy naszych klientów, którzy po wielu latach użytkowania maszyny w bardzo trudnych warunkach wciąż stosują ją z powodzeniem. – dodaje Fredrik Lundén.

Kultywator ścierniskowy Swift jest przeznaczony do uprawy do głębokości aż do 18 cm. Gęsto rozmieszczone wibrujące zęby (co 19,3 cm) sprawiają, że cała powierzchnia jest równomiernie uprawiona. Swift dostępny jest w szerokościach roboczych od 4,0 do 8,7 m. Wszystkie modele mają 3 m szerokości transportowe.

źródło: Väderstad