365FarmNet – Tak to działa – Trwa limitowana edycja szkoleń

Nie jest tajemnicą, że technologia wspiera rolników w efektywnym prowadzeniu gospodarstwa. Jak maksymalnie wykorzystać jej potencjał i zautomatyzować rutynowe działania? Teraz 365FarmNet oferuje ciekawe szkolenia w nowatorskiej odsłonie, zdradzając wszystkie tajniki inteligentnej delegacji zadań oraz analizy danych. Pozbądź się stresu związanego z prowadzeniem dokumentacji, interpretacją wyników i obsługą maszyn. Doczekaliśmy czasów, kiedy sztuczna inteligencja może zrobić to za ciebie.

Sprawne zarządzanie, efektywne działanie

Dla tych, którzy rozpoczynają technologiczną optymalizację działań we własnym gospodarstwie oraz tych, którzy już sprawnie użytkują oprogramowanie wspierające automatyzację zadań. Niezależnie na jakim etapie wtajemniczenia aktualnie się znajdujesz, warto zainwestować w szkolenia 365FarmNet, dopasowując tematykę pod swoje aktualne potrzeby. Praktyczne porady, nowe możliwości wykorzystania platformy, kameralne grupy szkoleniowe i doświadczeni eksperci. Wszystko po to, by pomóc usprawnić codzienne działania i w pełni wykorzystać aktualną technologię rolniczą.

Dla innowacyjnych rolników.

Obowiązkową dokumentację możesz poprowadzić za pomocą prostej aplikacji 365Crop, korzystając z wbudowanych narzędzi do sprawnej analizy pola oraz zapisu istotnych dla gospodarstwa danych.

Zarządzanie flotą bez tajemnic.

Automatyczna dokumentacja i analizy przy użyciu systemów 365Active i DataConnect pozwalają na cyfrowe zarządzanie flotą maszyn rolniczych, niezbędne przy modernizacji działań. Aby robić to jeszcze sprawniej, można skorzystać z tematycznych szkoleń i wykorzystać potencjał oprogramowania. Powierzenie zadań sztucznej inteligencji to najlepszy sposób, na precyzyjne wyniki i dokładne prognozy.

Twórz mapy aplikacyjne z 365FarmNet Crop View.

Chciałbyś tworzyć mapy aplikacyjne oparte na danych satelitarnych? Sporządzaj plany pobierania prób glebowych, czy mapy potencjału plonu i porównuj je bezpośrednio na platformie. O tak innowacyjnym zarządzaniu gospodarstwem, dowiesz się więcej podczas jednego ze szkoleń 365FarmNet. A warto, bo precyzja pozwoli Ci między innymi na odpowiednie zaplanowanie kolejnych wysiewów.

Skuteczna komunikacja z maszynami.

Wymiana danych między aplikacją a maszynami jest także bardzo prosta. Dzięki technologii można tworzyć zlecenia, porównywać dane, czy zarządzać liniami referencyjnymi. Wszystko po to, by zawiadywać gospodarstwem bez zakłóceń.

Zindywidualizowane podejście do Twojego gospodarstwa.

Zmaganie się ze specyficznymi sytuacjami w gospodarstwie to nic nowego. Niekiedy indywidualne szkolenie z ekspertami jest więc najlepszym rozwiązaniem. Pozwala to dokładnie poznać wszystkie funkcje systemu i dopasować je do indywidualnych potrzeb. Wspólnie wykonane analizy danych gospodarstwa to solidna podstawa dla kolejnych usprawnień. Szkoleniowcy pokażą jak korzystać z systemu i tworzyć dokumentację zgodną z wymaganiami prawnymi. Wszelkie pytania i potrzeby można omówić podczas rozmowy online, pracując bezpośrednio na platformie 365FarmNet.

Zapisy trwają

Trwa limitowana edycja szkoleń w kameralnych grupach, stworzona przez ekspertów 365FarmNet. To znakomita okazja by poznać ofertę firmy oraz dowiedzieć się więcej o jej innowacyjnych programach. Aby wziąć udział w szkoleniach wejdź na stronę www.365farmnet.com

Źródło: 365 FarmNet