Kolejna maszyna stworzona przez Baselier dla APH Group już dostępna na rynku

APH Group Polska wprowadziła do oferty nowego modelu redliniarki aktywnej Baselier, która została opracowana zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez klientów APH na świecie.

Na 2021 rok redliniarka aktywna Baselier w standardowym wyposażeniu posiada masywną ramę dającą możliwość zamontowania większej ilości opcji i wyposażenia dodatkowego niż dotychczas. Maszyna jest wyposażona w płyty do szybkiej pracy Mountain APH Group pozwalające na uzyskanie gładkich grzbietów redlin. Ponadto redliny są większe zapewniając swobodny wzrost ziemniakom i uzyskanie wyższych plonów. Zastosowanie płyt do szybkiej pracy Mountain w niektórych warunkach glebowych umożliwia wykonanie rzędów marchwi bez konieczności zastosowania walców Diablo. Nowy model redliniarki dostępny jest w rozstawie rzędów co: 75 cm, 80 cm, 85 cm i 90 cm.

Group Grupa APH jest wiodącym dystrybutorem maszyn i urządzeń do uprawy ziemniaków i warzyw polowych dla profesjonalnych gospodarstw. Działania i oferta firmy są skupione w 4 centrach wiedzy: sprzęt polowy, nawadnianie, rozwiązania przechowalnicze i inżynieria.

Grupa APH rozpoznawalna jest na rynku z szukania rozwiązań i ich integrację z aktualnymi warunkami i możliwościami gospodarstw. Na pierwszym miejscu stawiamy zwiększanie wydajności biznesu klienta. Grupa APH obecna jest głównie na rynkach w Rosji, Europie Środkowo-Wschodniej, Chinach, Turcji i Ameryce Łacińskiej. Grupa APH współpracuje z uznanymi markami takimi jak: Baselier, Samon, Agricola Italiana, Dewulf, Miedema, ScanStone, Omnivent, Manter, Idrofoglia i T-L.

Na rynku polskim Grupa APH działa od 2007 roku poprzez własne przedstawicielstwo świadczące usługi dla klientów w zakresie dostawy maszyn i urządzeń do produkcji rolnej jak również posprzedażny serwis i dostawę części eksploatacyjnych i zamiennych.

 

Źródło: APH Group Polska