agravis_raiffeisen

AGRAVIS Technik Polska – debiut na AGRO SHOW

AGRAVIS Technik Polska – debiut na AGRO SHOW

Nowo założona spółka AGRAVIS Technik Polska Sp.z.o.o. od 1 września 2018 rozpoczęła swoją działalność w Polsce.

Po raz pierwszy zaprezentuje się firmom oraz klientom na wystawie rolniczej Agro Show 2018 w Bednarach. Na wystawie odwiedzający będą mogli zapoznać się z nową ofertą maszyn i urządzeń rolniczych. Ponadto przedstawiony zostanie asortyment producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm branżowych związanych z rolnictwem. Bednary oddalone są 25 km od siedziby AGRAVIS Technik Polska w Poznaniu.

Firmę reprezentować będzie na wystawie nowy prezes spółki, Jörg Denekas. Od 2008 r. pracował w spółce AGRAVIS Technik Heide-Altmark GmbH, z siedzibą w Uelzen, gdzie był prezesem. Ukończył studia magisterskie z zakresu agrobiznesu na niemieckim Uniwersytecie w Getyndze, studiował również na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Kariera zawodowa Jörga Denekasa, jego długoletnia współpraca z pracownikami firmy AGCO oraz osobista więź z Polską tworzą dobre podstawy na „mocny” start w nowej spółce działającej w branży technicznej u naszego sąsiada – cieszy się Johannes Schulte-Althoff, dyrektor finansowy AGRAVIS Raiffeisen AG, a jednocześnie członek zarządu odpowiedzialny za branżę techniki rolniczej w niemieckiej spółce AGRAVIS.

AGRAVIS Technik Polska Sp.zo.o. zaprezentuje się na własnym stoisku targowym o powierzchni około 1.000 m2 w pobliżu stoiska AGCO. Będzie okazja poznać ofertę, która obejmuje sprzedaż produktów firmy Fendt i Valtra oraz używanych maszyn rolniczych przy współpracy AGRAVIS Technik Center GmbH. Dodatkowo zaprezentuje program Väderstad. Chcemy przedstawić nowe przedsiębiorstwo, nasze produkty oraz nowy zespół na polskim rynku sprzętu agrotechnicznego. Ponadto szukamy partnerów handlowych i klientów – podkreśla Gerd Schulz, Prezes AGRAVIS Technik Holding GmbH.

źródło: AGRAVIS