AgroPerfekt – 100 ciągników Steyr w trzy lata

Jeden z głównych dealerów ciągników firmy STEYR® Traktoren w Polsce z radością dostarcza 100. egzemplarz ciągnika marki STEYR w okresie zaledwie trzech lat od podpisania umowy o współpracy z marką.

Firma AgroPerfekt z siedzibą w położonej w północnej Polsce miejscowości Kiesielice powstała w 2007 r. W cztery lata później jej działalność rozwinęła się na tyle, iż podjęto decyzję o otwarciu drugiego oddziału w położonym około 80 km na południowy-wschód od siedziby firmy Działdowie. W 2020 r. firma z dwoma swoimi oddziałam stała się dealerem marki STEYR i obecnie oferuje w obu bogatą gamę maszyn rolniczych, w tym również sprzętu dla gospodarstw uprawowych i hodowlanych, lecz głównym franczyzodawcą w segmencie ciągników jest marka STEYR.

100. sprzedanym egzemplarzem ciągnika marki STEYR był model 4110 MULTI o mocy maksymalnej110 KM. Nabyli go Karolina i Piotr Kołodziejscy, którzy prowadzą rodzinne gospodarstwo uprawowe i hodowlane o areale 50 ha w miejscowości Susz w powiecie iławskim. Są oni nowymi klientami marki STEYR i firmy AgroPerfekt, lecz pan Kołodziejski mówi, że o wyborze zdecydowało parę argumentów.

– To nasz pierwszy ciągnik STEYRA, a także i pierwsza maszyna zakupiona w firmie AgroPerfekt, lecz za decyzją o współpracy z dealera i zakupie tego ciągnika przemówiło parę argumentów – wyjaśnia.

– Bliskość naszego gospodarstwa od siedziby firmy AgroPerfekt odegrała kluczową rolę, gdyż znajduje się w pobliżu jej magazynu; zachęcające były również rekomendacje, które otrzymaliśmy od innych klientów firmy. W swoich opiniach wspominali oni o profesjonalnym o niezawodnym dziale sprzedaży, co możemy również potwierdzić po naszych doświadczeniach z tą firmą. Atrakcyjne finansowanie zaoferowane przez CNH Industrial Capital równię pomogło w przekonaniu nas, że jesteśmy u odpowiedniego dealera i kupujemy odpowiedni ciągnik.

Peter Friis, dyrektor ds. handlowych marki STEYR w Europie, mówi, iż szczególnie zadowala go tak pomyślny rozwój współpracy pomiędzy marką STEYR a firmą AgroPerfekt.

– Wcale nie dziwi, że 100. egzemplarz ciągnika marki STEYR jest MULTI, wszechstronny i uniwersalny ciągnik, zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu szeregu potrzeb. Został on wyprodukowany w naszym austriackim zakładzie w St. Valentin i opracowany we współpracy z rolnikami, którzy wnieśli bezpośredni wkład w jego konstrukcję, szczególnie w zakresie luksusu cichej, zapewniającej widoczność w każdym kierunku kabiny oraz elementów zwiększających komfort takich jak amortyzowana oś przednia i podłokietnik z Multicontrollerem. MULTI jest wystarczająco silny, by poradzić sobie z ciężką pracą ładowaczem lub kosiarką oraz innym ciężkim osprzętem; dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości i świetnym właściwościom manewrowym może poruszać się w najtrudniejszym terenie. Przy pomocy tak wyśmienitych dealerów jak Agro Perfect, którzy wspierają markę STEYR, jestem przekonany, że obecni i potencjalni klienci mogą być pewni, że o ich inwestycję w jakikolwiek ciągnik marki STEYR będą dbali w razie potrzeby profesjonaliści.

 

źródło: STEYR