Agrotech 2023 już w marcu

Cenione i znane marki deklarują udział w 28. edycji Targów Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach. Wydarzenie, które odbędzie się od 17 do 19 marca zapowiada się już teraz okazale. Będą prezentacje najnowszych osiągnięć tej branży przemysłu. Firmy, które chcą przygotować duże stoiska, do 12 grudnia mogą skorzystać ze specjalnych warunków proponowanych przez Targi Kielce.

Nieco ponad trzy miesiące zostało do największych w Polsce targów rolnych organizowanych w halach. Ostatnią edycję zwiedziło 50 tysięcy osób z całego kraju i zagranicy, w 9 halach wystawiło się 350 firm z 11 krajów. Przypomnijmy, że rekordowa edycja przedpandemiczna z 2019 zgromadziła 75 tysięcy zwiedzających, 11 hal Targów Kielce i teren zewnętrzny zajęło 750 firm z 25 krajów! Jak prognozują organizatorzy, już teraz marcowa edycja zapowiada się dość okazale.

Najwięksi na rynku z premierami na targach Agrotech 2023

Udział w wydarzeniu potwierdzają najwięksi w branży – będą Zetor, John Deere, Class, AGCO z markami Massey Ferguson, Fendt i Valtra. Deklaracje składają kolejni, szykują się atrakcyjne stoiska z urozmaiconą ofertą, a wśród nich nowości. Pojawi się między innymi Fendt 700 Vario Gen7 – całkowicie nowy projekt firmy Fendt, który wyróżnia się rozszerzeniem zakresu mocy do 300 KM dla różnorodnych zastosowań.

Silniejsza specjalizacja w produkcji ciągników i maszyn

Producenci podczas ostatnich targów rolnych zwracali uwagę na postępującą specjalizację. Spodziewać się więc możemy nowości dla poszczególnych działów produkcji rolnej. Sami rolnicy zaznaczali, że nie tylko komfort i efektywność pracy są dla nich istotne, ale też oszczędność – i paliwa, i siły pracowniczej. Stąd potrzeba tworzenia rozbudowanych agregatów, także z siewnikami, albo budowania zespołów maszyn, by za jednym przejazdem wykonać jak najwięcej robót. Propozycji takich nie braknie.

Podczas wydarzenia zwiedzający przyjrzą się także modelom maszyn uprawowych, zielonkowych, siewnych, do warzyw, sadów, a nawet winnic. Nie zabraknie coraz potężniejszych kombajnów do zbóż i kukurydzy. Ofertę zaprezentują firmy produkujące maszyny do obsługi gospodarstw oraz hodowli zwierzęcych.

Nowości spodziewać się możemy także w propozycji firm nawozowych, wapna, środków ochrony roślin. Lata doświadczeń Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej udowadniają, że wystawa Agrotechu co roku zaskakuje.

Wystawcy, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę, do 12 grudnia mogą skorzystać z specjalnych warunków przygotowanych przez Targi Kielce. Agrotech już w od 17 do 19 marca w Targach Kielce.

 

Źródło: Targi Kielce