alliance_10 lat gwarancji

Alliance Tire Group wydłuża gwarancję opon do 10 lat

Alliance Tire Group wydłuża gwarancję opon do 10 lat

Grupa spółek Alliance Tire Group (ATG) należąca do Yokohama Rubber Co Ltd. z dniem 1 stycznia 2019 roku objęła radialne opony rolnicze ze stalowym opasaniem nową dziesięcioletnią gwarancją w zakresie wad materiałowych i produkcyjnych.

Gwarancja na wspomniane opony została dwukrotnie wydłużona z wcześniejszych pięciu do obecnych dziesięciu lat, cechując się jednym z najdłuższych okresów gwarancyjnych oferowanych dotychczas w branży. W przypadku wszystkich pozostałych opon rolniczych ATG gwarancję wydłużono do siedmiu lat. Nowo wprowadzone gwarancje dotyczą towarów SKU marek ATG tj. Alliance, Galaxy, Primex i innych obejmujących opony do ciągników, transportu rolniczego, opony przednie, opony do maszyn rolniczych, kombajnów, upraw międzyrzędowych i opryskiwaczy. Nowa gwarancja obejmuje pokrycie całkowitego kosztu likwidacji wady przez okres do dwóch lat użytkowania opony lub do 25% zużycia bieżnika, w zależności od tego, która wartość jest mniejsza.

Ogłoszenie przez ATG nowych warunków gwarancji dowodzi zaufania, jakim grupa darzy swoich inżynierów zajmujących się badaniami i rozwojem produktów, doskonałą jakość procesów produkcji w fabrykach ATG i cenne wsparcie w postaci wiedzy i doświadczenia marki Yokohama. „Grupa Alliance stawia na innowacje, najnowsze technologie i najwyższej jakości komponenty. Ponieważ opony Alliance produkowane są w naszych nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie fabrykach, jesteśmy pewni ich wysokiej jakości i niezawodności. Właśnie dlatego oferujemy teraz naszym klientom wiodące w branży standardy gwarancji” – mówi Angelo Noronha, prezes ATG na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Jednocześnie gwarancja na wszystkie pozostałe rodzaje opon rolniczych została wydłużona z pięciu do siedmiu lat. Z dumą ogłaszamy wprowadzenie wydłużonych okresów obowiązywania gwarancji, które będą stanowić dla naszych klientów dodatkową korzyść. Wysoka jakość i niezawodność naszych opon będąca podstawą wydłużonego okresu gwarancyjnego stanowi niezbity dowód doskonałego stosunku jakości do ceny, na który się powołujemy – podsumowuje Angelo Noronha.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków gwarancji są dostępne na stronie internetowej firmy: www.atgtire.com.

źródło: Alliance Tire Group