alliance_10 lat gwarancji

Alliance Tire Group wydłuża gwarancję opon do 10 lat

Grupa spółek Alliance Tire Group (ATG) należąca do Yokohama Rubber Co Ltd. z dniem 1 stycznia 2019 roku objęła radialne opony rolnicze ze stalowym opasaniem nową dziesięcioletnią gwarancją w zakresie wad materiałowych i produkcyjnych.

Gwarancja na wspomniane opony została dwukrotnie wydłużona z wcześniejszych pięciu do obecnych dziesięciu lat, cechując się jednym z najdłuższych okresów gwarancyjnych oferowanych dotychczas w branży. W przypadku wszystkich pozostałych opon rolniczych ATG gwarancję wydłużono do siedmiu lat. Nowo wprowadzone gwarancje dotyczą towarów SKU marek ATG tj. Alliance, Galaxy, Primex i innych obejmujących opony do ciągników, transportu rolniczego, opony przednie, opony do maszyn rolniczych, kombajnów, upraw międzyrzędowych i opryskiwaczy. Nowa gwarancja obejmuje pokrycie całkowitego kosztu likwidacji wady przez okres do dwóch lat użytkowania opony lub do 25% zużycia bieżnika, w zależności od tego, która wartość jest mniejsza.

Ogłoszenie przez ATG nowych warunków gwarancji dowodzi zaufania, jakim grupa darzy swoich inżynierów zajmujących się badaniami i rozwojem produktów, doskonałą jakość procesów produkcji w fabrykach ATG i cenne wsparcie w postaci wiedzy i doświadczenia marki Yokohama. „Grupa Alliance stawia na innowacje, najnowsze technologie i najwyższej jakości komponenty. Ponieważ opony Alliance produkowane są w naszych nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie fabrykach, jesteśmy pewni ich wysokiej jakości i niezawodności. Właśnie dlatego oferujemy teraz naszym klientom wiodące w branży standardy gwarancji” – mówi Angelo Noronha, prezes ATG na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Jednocześnie gwarancja na wszystkie pozostałe rodzaje opon rolniczych została wydłużona z pięciu do siedmiu lat. Z dumą ogłaszamy wprowadzenie wydłużonych okresów obowiązywania gwarancji, które będą stanowić dla naszych klientów dodatkową korzyść. Wysoka jakość i niezawodność naszych opon będąca podstawą wydłużonego okresu gwarancyjnego stanowi niezbity dowód doskonałego stosunku jakości do ceny, na który się powołujemy – podsumowuje Angelo Noronha.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków gwarancji są dostępne na stronie internetowej firmy: www.atgtire.com.

źródło: Alliance Tire Group