Anderwald stawia na pomarańczowe ciągniki

 

W ostatnim czasie na mapie dilerów Kubota pojawił się kolejny punkt – firma Anderwald. Na rynku działa od 2003 roku. Siedziba znajduje się w miejscowości Kadłub, w województwie opolskim. Od początku istnienia zajmuje się sprzedażą i wynajmem maszyn rolniczych. Właściciel, pan Jan Anderwald, sam jest aktywnym rolnikiem, dzięki czemu zarówno on jak i jego zespół doskonale orientuje się, jaki sprzęt sprawdza się w polu i jakie są jego możliwości. Ta wiedza pozwala zaproponować rolnikom rozwiązania najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

Używamy maszyn w swoim gospodarstwie więc dobrze wiemy, co oferujemy klientom – mówi pan Jan. Aby poszerzyć gamę oferowanych produktów o kolejne niezawodne maszyny, firma Anderwald zdecydowała się zostać nowym Dilerem japońskiej firmy Kubota – w tej chwili jedynym w województwie opolskim.

Chęć współpracy była obustronna – przyznaje pan Jan Anderwald – Kubota szukała Dilera z którym mogłaby podjąć współpracę, my szukaliśmy producenta ciągników. Chcieliśmy, by były to maszyny łączące rozsądną cenę z niezawodnością. Stąd pomysł właśnie na pomarańczowe traktory. Dobra i sprawna organizacja pozytywnie zaskoczyła pana Jana. – Zdarza się, że kompletowanie całej dokumentacji trwa miesiącami. W przypadku firmy Kubota wszystko trwało kilka dni. Jesteśmy już nawet po pierwszych szkoleniach w Niemczech, na własne oczy zobaczyliśmy, jak prężną organizacją jest Kubota w Europie – mówi z zadowoleniem.

kubota m9960 new Anderwald stawia na pomarańczowe ciągniki

Na placu już stoją nowe modele: M7040 z silnikiem o mocy 74KM oraz M9960 który pod maską kryje 100 koni mechanicznych. Wszyscy, którzy zechcą sami przekonać się, jak pracują japońskie ciągniki będą mogły zrobić to w każdej chwili, nie czekając na pokazy czy targi. Wystarczy zadzwonić do firmy Anderwald w Kadłubie i umówić się na indywidualną prezentację. Maszyny tylko czekają, aż ktoś wypróbuje ich słynną japońską niezawodność.

źródło: Kubota