Bobcat MT55 – silny pomocnik w zagrodzie

 

Bobcat MT55 jest nie tylko miniładowarką. To cały nośnik narzędzi. Może służyć zarówno do przekopywania i wyrównywania gruntu, przenoszenia ciężarów (kamienie, ziemia) oraz prac porządkowych w gospodarstwie. Dzięki posiadaniu najszerszego osprzętu w branży, miniładowarka Bobcat może być użyta niemal w każdej pracy.

Możliwości dodatków

Miniładowarka MT55 posiada kilkanaście dodatków, dostosowanych specjalnie do niej. Dzięki temu ilość prac, które można wykonać za jej pomocą, jest wręcz niepoliczalna. Używanie ręcznych narzędzi nie będzie więcej koniecznie, gdy posiadamy sprzęt Bobcat. Od mioteł i wierteł do wideł i gąsienic metalowych, bez względu na rodzaj pracy, zawsze znajdziemy osprzęt, który zamieni ładowarkę Bobcat w maszynę do wykonania zadań. Przygotowanie terenu, instalacje narzędzi, rozbiórka, transport materiałów to tylko niektóre które z prac, które można wykonać z mini ładowarka gąsienicową Bobcat i jej dodatkami.

bobcat mt55 1 Bobcat MT55   silny pomocnik w zagrodzie

Właściwe dopasowanie

MT55 sprawdza się idealnie tam, gdzie ze względu na przestrzeń, nie można używać większych maszyn. Jest długa na 2,36 m i szeroka na 0,9 m ( oba wymiary podane z łyżką). Dzięki temu mieści się w każdym przejściu i bramie zarówno na dworze jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Łatwe podłączanie dodatków podnosi komfort pracy operatora i produktywność pracy. Po jej zakończeniu, osprzęt może zostać szybko usunięty dzięki w pełni zautomatyzowanym funkcjom miniładowarki.

Wyjątkowa przyczepność

Dzięki wytrzymałym, gumowym gąsienicom, mini ładowarka MT55 utrzymuje się zarówno na terenach miękkich, piaszczystych oraz mokrych i błotnistych. To sprawia, że prace sezonowe zarówno wiosną jak i jesienią, mogą zostać wydłużone. Efektem tego jest zwiększenie przychodów i zysków w gospodarstwie. Gumowe gąsienice pomagają także w zminimalizowaniu szkód podczas jazdy po trawnikach, kostkach brukowych i chodnikach.

bobcat mt55 2 Bobcat MT55   silny pomocnik w zagrodzie

Łatwe sterowanie

Sterowanie mini ładowarką MT55 jest tak proste, że można to robić jedną ręką. Zamontowano w niej jeden wielofunkcyjny uchwyt który steruje kierunkiem i prędkością jazdy. Drugi uchwyt służy do kierowania podnośnikiem i dodatkami.

źródło: Bobcat