Buty gumowe z bieżnikiem Michelin

Firmy Michelin i Le Chameau stworzyły z myślą o rolnikach kolekcję wytrzymałych butów gumowych Cérès z kauczuku naturalnego. Buty mają podeszwę, którą opracowano przy wykorzystaniu doświadczenia Michelin w produkcji opon rolniczych. Nowatorski wzór podeszwy butów Cérès zapewnia przyczepność i wygodę, dzięki zastosowaniu takich samych klocków bieżnika, jak te wykorzystane w oponach rolniczych Michelin.

 

 

 

Buty Cérès z podeszwą Michelin zapewniają:

  • przyczepność – dzięki większej powierzchni kontaktu z podłożem;

  • odporność na zużycie, przecięcia i otarcia;

  • ochronę gleby – dzięki specjalnej podeszwie, która zapobiega zapadaniu się butów w miękki grunt;

  • system samooczyszczania, który ułatwia odrywanie się błota od podeszwy przy jej zginaniu.

michelin buty 3 Buty gumowe z bieżnikiem Michelin

W kolekcji butów Michelin i Le Chameau dla rolników znalazły się 4 modele:

Buty gumowe z wyściółką ze skóry – buty posiadają zaokrągloną cholewkę wzmocnioną skórzanym obszyciem, która zapewnia optymalny komfort w codziennym użytkowaniu w różnych warunkach pogodowych.

Buty gumowe z wyściółką z jerseyu – buty z wyściółką z jerseyu o zaokrąglonym kształcie z szeroką cholewką dostosowaną do dużego obwodu łydki. Obuwie jest niezwykle wygodne, a przy tym lekkie i trwałe. Dzięki unikalnej podeszwie butów można używać do wszelkiego typu prac polowych.

Buty gumowe za kostkę z wyściółką z jerseyu- lekkie, wytrzymałe i wygodne buty za kostkę przeznaczone do codziennego użytku. Dodatkową zaletą jest podeszwa z kauczuku z rozwiązaniami technologicznymi Michelin.

Wiązane buty gumowe za kostkę – buty wyposażone w nieprzemakalny język i sznurowadła, które pewnie trzymają buty na nodze.

źródło: Michelin