Case IH i Steyr wprowadzają 3 letnią gwarancję na nowe ciągniki

Case IH i Steyr wprowadzają 3 letnią gwarancję na nowe ciągniki

Case IH wprowadza 3 letnią, pełną gwarancję producenta z limitem 2500 godzin pracy na wszystkie nowo zamówione ciągniki z serii Puma, Optum oraz Magnum. Ten krok z pewnością usatysfakcjonuje wymagających Klientów. Co dokładnie oznacza ta zmiana?

Gwarancja producenta rozszerzona aż do 3 lat to pierwsza na rynku oferta, która zabezpiecza Klientów marki Case IH i pozwala skupić się na bezkompromisowej pracy, nawet w najcięższych warunkach”, podkreśla Alicja Dominiak-Olenderek, Brand Communications Manager Poland. Ten wyjątkowy komfort, to nie tylko pewność i poczucie bezpieczeństwa, ale również minimalizacja kosztów związanych z serwisowaniem maszyny. Nieoczekiwane usterki nie są już zagrożeniem – od teraz zdecydowanie dłużej!

To nie koniec korzyści. Wydłużenie okresu gwarancyjnego, to również zdecydowany wzrost wartości rezydualnej, czyli wartości maszyny w momencie jej odsprzedaży. Oznacza to, że maszyny Case IH będą od teraz jeszcze bardziej opłacalną inwestycją, a sama marka jeszcze pewniejszym partnerem, zapewniającym komfort, na który dotychczas nikt nie mógł sobie pozwolić.

Rozszerzoną na 3 lata gwarancję producenta wprowadza również marka STEYR. Obejmie ona wszystkie nowo zamówione ciągniki z serii CVT oraz Terrus CVT. Decyzja ta zrewolucjonizuje współpracę marki STEYR z jej odbiorcami. Partnerskie stosunki z Klientami, oparte na zaufaniu i uczciwości, wypracowywane przez markę od pokoleń, przenoszą się właśnie na zupełnie nowy poziom.

źródło: Case IH / Steyr