Case IH Versum otrzymuje nową nazwę Vestrum

Case IH Versum otrzymuje nową nazwę Vestrum

Aby uniknąć konfliktów z produktami o podobnych nazwach i wyróżnić swoją ofertę, marka Case IH zdecydowała się zmienić nazwę swoich wielokrotnie nagradzanych ciągników o zakresie mocy od 100 do 130 KM z przekładnią CVXDrive. Nowa nazwa to Case IH Vestrum CVXDrive.

Wybraliśmy nazwę Vestrum z uwagi na jej łacińskie znaczenie, tj. “Twój, mówi Peter Friis, Case IH Marketing Director Europe. Ten ciągnik jest przeznaczony dla klientów, którzy potrzebują wydajnego i wygodnego ciągnika do różnorodnych zadań.

Zmiana nazwy nie ma wpływu na żadne inne funkcje modeli Case IH Vestrum CVXDrive 100-130 KM, które standardowo wyposażone są w bezstopniową przekładnię Case IH CVXDrive. Nowa gama została wprowadzona na rynek na lutowych pokazach SIMA w Paryżu, gdzie zdobyła nagrodę Machine of the Year 2019 w kategorii ciągników klasy średniej.

Chcielibyśmy zapewnić naszych klientów, że nie zmieni się żaden inny aspekt ciągnika – wszystkie specyfikacje pozostaną takie same, jak w momencie premiery, a dostawy realizowane w 2019 r. pozostaną bez zmian – powiedział Thierry Panadero, Vice-President Case IH Europe. Będziemy kontynuować nasze działania związane z wprowadzaniem produktu na rynek i z niecierpliwością oczekujemy na spotkania z naszymi klientami w nadchodzących miesiącach, tak w terenie, jak i na wystawach, oraz na zaprezentowanie tych fantastycznych ciągników.

źródło: Case IH / CNH