Ciągniki John Deere 6M – poznaj bliżej popularną serię (VIDEO)

Według agencji Martin & Jacob najczęściej wybieranym ciągnikiem w maju 2020 r. był John Deere 6120M. Mimo, że nowa seria ciągników 6M była już u nas przedstawiana, warto tej popularnej serii jelonków przyjrzeć się bliżej. Zapraszamy do obejrzenia trzech filmów w których specjaliści John Deere Polska omawiają wszystkie najciekawsze cechy nowych ciągników 6M.

 

Nowa seria ciągników John Deere 6M to 10 modeli w 4 rozstawach osi o mocy znamionowej od 90 do 195 KM, o zwiększonej widoczności, ładowności i zmniejszonym promieniem skrętu. Pierwszy odcinek poświęcony jest rodzajom silników, dostępnym przekładniom i układom hydraulicznym.

 

 

W drugim odcinku omówiono kabinę i funkcje podłokietnika CommandArm, a także programowalny elektryczny joystick. Zaprezentowano nową prawą konsolę i jej możliwości. Nie zabraknie informacji o nowym wyświetlaczu na słupku narożnym, który pozwala odczytać wszystkie podstawowe parametry, a także zmienić ustawienia.

 

 

Nowa seria 6M oferuje trzy skrzynie biegów o różnym stopniu automatyzacji. Skrzynie są dodatkowo uszczelnione, zadbano także o ich lepsze smarowanie i chłodzenie, co zapewnia bezawaryjną pracę przez długi czas. Ciągnik można także wyposażyć w dodatkowy joystick, który umożliwi elektrohydrauliczne sterowanie np. ładowaczem czołowym czy tylnym podnośnikiem – o tym wszystkim dowiecie się w trzecim odcinku prezentacji.

 

 

TU KUPISZ MASZYNY JOHN DEERE…

 

MDF