Ciągniki STEYR dostępne w ofercie firmy AGRIHANDLER

Jednym z najważniejszych elementów rozwoju marki STEYR w Polsce jest stopniowa ekspansja sieci autoryzowanych punktów dealerskich. Najwyższy poziom obsługi klienta, jakość w wersji premium i doskonała dostępność w każdym regionie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w minionym miesiącu dołączyła do grona przedstawicieli marki STEYR firma AGRIHANDLER.

Ponad 30-letnie doświadczenie na polskim rynku rolnym, nienaganne opinie i doskonały serwis to tylko nieliczne z wielu sukcesów firmy, która będzie dystrybutorem ciągników marki STEYR w trzech województwach: dolnośląskim, opolskim i śląskim. Sprzedaż odbywać się będzie poprzez bezpośredni kanał dystrybucji, czyli wyspecjalizowany dział handlowy. AGRIHANDLER będzie również świadczyć na tym terenie pełną obsługę serwisową oraz sprzedaż części i materiałów eksploatacyjnych, zapewniając klientom najwyższą jakość i możliwie najkrótszy czas obsługi zgłoszeń.

Sieć Dealerska STEYR rośnie w siłę z każdym rokiem. Za pośrednictwem profesjonalnych i rzetelnych przedstawicieli, marka zapewnia obecnym i przyszłym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie – przed i po zakupie maszyny. Kompleksowa obsługa dostępna na terenie całego kraju to jeden z głównych filarów działalności marki i jedna z wielu cech decydujących o uznaniu wśród użytkowników z całej Polski oraz świata.

 

Źródło: STEYR