Maszyny rolnicze zjechały do Kielc na Agrotech 2023

Na kilka dni przed Agrotechem w Targach Kielce praca wre! W piątek, 10 marca, przyjechały już pierwsze maszyny. Stoiska w 10 halach i na terenie zewnętrznym przygotowuje 400 firm, w tym 30 zagranicznych z 14 krajów. Wszystko będzie gotowe na 17 marca, kiedy największe targi w halach w kraju ruszą pełną mocą. Bilety na wydarzenie na stronie targikielce.pl

W siedmiu halach Targów Kielce oraz trzech tymczasowych trwają  już gorące przygotowania do największej wystawy rolniczej w Polsce, która potrwa od 17 do 19 marca. 430 firm zaprezentuje ofertę na powierzchni 63,5 tysiąca m2, niewiele mniejszej od rekordowej edycji z 2019 roku, która zajęła 66 tys. m2. Przedsiębiorcy przyjadą przede wszystkim z Polski, a ponad 30 firm także z zagranicy –  z Austrii, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Indii, Irlandii, Łotwy, Niemiec, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Włoch i Ukrainy. 

TK Claas 2 Maszyny rolnicze zjechały do Kielc na Agrotech 2023

Od 10 marca do Targów Kielce firmy transportowe zaczęły przywozić pierwsze ciągniki, kombajny, prasy rolujące.

  • Rozmieszczenie pojazdów i maszyn to bardzo skomplikowane przedsięwzięcie, które wymaga planowania, precyzji i czasu. Niektóre rozbudowane urządzenia są ustawiane pół dnia, więc przed nami tydzień niezwykle wytężonej pracy. Wszystko będzie gotowe na piątek, 17 marca – podkreśla Kamil Perz, dyrektor targów Agrotech w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

TK Claas Maszyny rolnicze zjechały do Kielc na Agrotech 2023

 

Targi Agrotech potrwają od 17 do 19 marca w Targach Kielce. Bilety dostępne na: www.targikielce.pl/sklep

 

źródło: Targi Kielce