Videopremium

Pracujemy z Ernestem 1: Blue Team zwozi baloty I New Holland T6.165, T6030 (skip to 452s)
Pracujemy z Ernestem 2: New Holland T7.270 z talerzówką z Blue Teamu
Pracujemy z Ernestem 3: Siew pszenicy, w polu New Holland i Pottinger

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Po debiucie serii ciągników Landini 6 T4I, na rynek trafia kolejna ewolucja tej serii. Nowa seria 6C jest następcą ciągników gamy Powermondial. W jej skład wchodzą 2 modele napędzane nowymi silnikami FPT NEF o pojemności 4,5 l i mocy 111 i 121 KM spełniające normę spalin Tier 4 Interim przy zastosowaniu systemu SCR. System Dual Power pozwala zwiększyć moc silnika do 121 i 133 KM w transporcie lub w przypadku używania wałka WOM.

Seria 6C ma nową stylistykę tak jak pozostałe nowe ciągniki Landini. Ciągnik ma bardziej kompaktową budowę i nowoczesną czterosłupkową kabinę zapewniającą wysoki komfort pracy. Główne parametry techniczne Seri 6C to 3-stopniowa przekładnia Powershift 36+12, elektrycznie sterowany tylny podnośnik o udźwigu 5400 kg oraz WOM z 4 prędkościami w opcji. Układ hydrauliczny o całkowitym wydatku 110 l/min. Ciągnik może być opcjonalnie wyposażony w amortyzowaną przednią oś i kabinę co pozwala zwiększyć komfort pracy.

T-TRONIC PRZEKŁADNIA Z PRZYCISKIEM WYSPRZĘGLAJĄCYM

Przekładnia T-TRONIC oferuje 36 przełożeń do przodu ( 3 zakresy, 4 biegi, 3 półbiegi zmieniane pod obciążeniem) i 12 przełożeń do tyłu. Zmiana biegów odbywa się poprzez wciśnięcie przycisku sprzęgła w dźwigni zmiany biegów. W opcji dostępna jest przekładnia z biegami pełzającymi 48+16. Przycisk sprzęgła oraz elektrohydrauliczny rewers pozwala zmieniać biegi oraz kierunek jazdy bez używania pedału sprzęgła. Przekładnia T-TRONIC posiada również tryb Eco Forty który zapewnia prędkość 40 km/h przy 1900 obr/min co daje nam niższe zużycie paliwa i niski poziom hałasu.

WYSOKO WYDAJNY UKŁAD HYDRAULICZNY

Nowy wydajny układ hydrauliczny o całkowitym wydatku 110 l/min umożliwia obsługę do 5 zaworów. W standardzie 3 pary hydrauliczne + wolny powrót. W opcji możliwość zastosowanie 5 par hydraulicznych. Nowe ciągniki Landini serii 6C są już dostępne w ofercie polskiego importera. Gam 6C będzie nadal sukcesywnie rozwijana i wzbogacana o kolejne nowoczesne rozwiązania technologiczne.

MDF / AMG

 

WARTO PRZECZYTAĆ...

Kverneland PN/RN – pługi do orki “po caliźnie”
KUHN FB 3135 AUTOMATE - automatyczne formowanie bel
Kubota M5001 - następna generacja
Mzuri otwiera fabrykę w Polsce
Case IH świętuje 175 lat produkcji maszyn rolniczych
Nowe opony rolnicze MICHELIN AxioBib 2 do ciągników o średniej i dużej mocy

O NAS

maszynydlafarmera.pl to portal rolniczy dedykowany głównie technice rolniczej, tworzony z myślą o nowoczesnych gospodarstwach, firmach usługowych oraz organizacjach z zakresu mechanizacji rolnictwa. Nasza misja to przekazywanie szybkiej, specjalistycznej informacji dotyczącej nowości maszynowych, modernizacji technologicznych oraz nowych rozwiązań z zakresu gospodarowania w oparciu o innowacyjne systemy rolnictwa precyzyjnego. U nas znajdziesz bieżące informacje z rynku maszyn rolniczych, reportaże prosto z pola oraz relacje z wystaw i targów branży agro. Dodatkowo publikujemy również ważne informacje dotyczące dotacji unijnych i agrobiznesu.

WAŻNE: Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności 

2009-2017 maszynydlafarmera.pl - Portal Techniki Rolniczej. Copyrights. All rights reserved.