Ciągnik Deutz-Fahr otrzymuje nagrodę za design

 

Nagroda German Design Award to międzynarodowe wyróżnienie przyznawane najlepszym projektantom i firmom. Nagroda przyznawana jest dorocznie produktom lub projektom, które reprezentują najlepsze trendy w zakresie designu.

Modele ciągników Serii 6 marki DEUTZ-FAHR są doskonałym przykładem wykorzystania najnowszej technologii stosowanej obecnie w maszynach rolniczych: wysoka wydajność, zredukowany poziom zużycia paliwa oraz emisji szkodliwych związków spalin, zgodny z najbardziej surowymi normami. Najszerszy wybór modeli i konfiguracji dla użytkowników poszukujących maksymalnej wydajności w segmencie mocy od średniej do wysokiej.

Kabina MaxiVision wyznacza standardy pod względem komfortu i ergonomii: intuicyjne elementy sterownicze, podłokietnik wielofunkcyjny, wysokiej jakości materiały oraz przestronne wnętrze tworzą wygodne oraz funkcjonalne środowisko pracy. Wszystko to z niepowtarzalnym stylem opracowanym we współpracy z biurem projektowym Giugiaro Design.

Przyznanie German Design Award marce DEUTZ-FAHR jest dla niej szczególnym wyróżnieniem z uwagi na to, że jest to pierwsza tego typu nagroda dla podmiotu działającego w sektorze rolnictwa. Na uwagę zasługuje fakt, że nagroda przyznawana jest produktom i projektom, które charakteryzują się unikalną stylistyką oraz funkcjonalnością i ergonomią.

deutz fahr seria 6 Ciągnik Deutz Fahr otrzymuje nagrodę za design

W 2014 r. organizacja German Design Council będzie obchodziła 60-tą rocznicę powstania. Zdobycie nagrody German Design Award oznacza, że marka DEUTZ-FAHR dołącza do grona firm uhonorowanych nagrodą z ponad 60-letnią historią.

źródło: SAME DEUTZ-FAHR