CLAAS otwiera Centrum Regionalne Rumunia

Członkowie firmy Dr. Patrick Claas, Jan-Hendrik Mohr (Dyrektor Generalny Sprzedaży w CLAAS) oraz Karl-Hubertus Reher (Dyrektor Regionalny) poprowadzili oficjalne otwarcie. „Otworzyliśmy nowe centrum regionalne w celu wsparcia naszych klientów zarówno pod względem usług oraz dostaw części, jak również działań sprzedażowych oraz marketingowych. Nowy budynek oferuje magazyn części zamiennych, który może pomieścić 8000 elementów na powierzchni 1850 m2”, wyjaśnia Finn Petersen, Dyrektor Zarządzający CLAAS Rumunia.

claas centrum regionalne rumunia CLAAS otwiera Centrum Regionalne Rumunia
Symboliczne przecięcie wstęgi na oficjalnym otwarciu zostało wykonane przez (od lewej): Jan-Hendrik Mohr, Dr. Patrick Claas, Karl-Hubertus Reher oraz Finn Petersen.

Dzięki nowemu magazynowi nie będzie już strat czasu podczas żniw, ponieważ dostaw części zamiennych z Regionalnego Centrum Rumunia do dowolnego miejsca w kraju nie zajmą więcej niż 24 godziny. Części wysłane z CLAAS Parts Logistics Center w Niemczech zostaną dostarczone rumuńskiemu klientowi w przeciągu 36 godzin. Dostawa części do centrów serwisowych zostanie również zoptymalizowana. Lucian Buzdugan, Dyrektor Techniczny TCE Trei Brazi oraz wieloletni klient CLAAS, podkreśla ważność nowego centrum: „Dla nas rolników w Rumunii ważne jest, aby mieć w pobliżu magazyn części. W okręgu Braiła nad Dunajem w Rumunii wschodniej pracowało ostatnio 100 kombajnów, z czego 65 to były kombajny CLAAS. Na początku żniw spodziewamy się dostawy kolejnych 33 najnowocześniejszych kombajnów CLAAS. Chcemy również kupić kilka 350 konnych ciągników AXION 950. Jak widać, całkowicie polegamy na CLAAS, jeśli chodzi o nowe maszyny rolnicze.”

„Ponadto, aby zapewnić rolnikom lepszy serwis i doradztwo, włącznie z rozwiązaniami finansowymi, będziemy prowadzić szkolenia”, dodaje Finn Petersem. „Dobrze wyszkolony personel jest niezbędny, aby w pełni wykorzystać potencjał nowej technologii”. CLAAS docenia wysoki potencjał rumuńskiego rynku. Dwieście kombajnów zbożowych MATADOR GIGANT pracowało podczas żniw na polach tego kraju w latach 60. XX wieku. „Po tym czasie, nasza obecność na rynku w kraju byłego reżimu politycznego nie była już więcej mile widziana”, powiedział Ligi Radu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży i Marketingu. Dodaje również, że CLAAS był pierwszym międzynarodowym producentem maszyn rolniczych, który powrócił krótko po otwarciu granic w 1990, i w tym roku świętuje 22 lata obecności na rynku rumuńskim.

 

źródło: www.claas.pl

{jcomments on}