CNH Capital sfinansuje zakup maszyn

 

 

CNH Capital zapewnia najdogodniejsze formy realizacji inwestycji oferując wszechstronny zakres produktów finansowych, który obejmuje:

  • pożyczkę,

  • leasing operacyjny

  • leasing finansowy

  • ubezpieczenia.

We współpracy z marką New Holland CNH Capital stale pracuje nad rozwojem oraz udoskonaleniem oferty produktowej, dzięki czemu jest w stanie zaoferować klientom bardzo dobre warunki finansowania oraz dogodne formy realizacji inwestycji.

CNH Capital oferuje szeroki wachlarz atrakcyjnych ofert finansowania, które dają klientom New Holland możliwość korzystania  z najnowszych technologii przy minimalnych kosztach.

Specjalne oferty finansowania obejmują bez-odsetkowe finansowanie ciągników serii T4, TD5000, TD5, T5, T6, T7 i T8 w schemacie 50/50, gdzie klient wpłaca połowę wartości netto finansowanej maszyny oraz VAT, a po roku (bez odsetek!) drugą połowę kapitału.

W odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy zainteresowani są formą leasingu, przygotowana została oferta 103% na 3 lata, przy założeniach udziału własnego na poziomie 35% i 20% wykupu.

Tegorocznym hitem jest bezsprzecznie oferta pożyczki z 0% oprocentowaniem na okres 3 lat, z możliwością odroczenia płatności pierwszej raty o 6 miesięcy. Dotyczy ona serii ciągników: TD5, T5, T6 (z wyłączeniem AC) oraz T7. Zarówno marka New Holland jak i CNH Capital są przekonani, że oferta ta podbije serca klientów, podobnie jak żółte i błękitne maszyny zaprezentowane podczas targów.

Dodatkowo CNH Capital posiada w swojej ofercie finansowanie PolSEFF. Ten produkt jest skierowany zarówno do rolników, jak i przedsiębiorców, inwestujących w najnowsze technologie i urządzenia, obniżające zużycie energii. Maksymalna wartość inwestycji może wynieść 250 000€, a klienci, którzy skorzystają z tego finansowania będą mieli możliwość obniżenia raty pożyczki, dzięki uzyskaniu premii do 10% wartości finansowania.

Marka New Holland nie zapomniała również o przedsezonowej ofercie finansowania kombajnów serii dwóch najbardziej popularnych wśród klientów serii TC i CX, gdzie przy 7 letnim okresie finansowania, miesięczna rata dla kombajnu serii TC to kwota już od 3 874 zł, a dla kombajnu serii CX 5 389 zł. Ilość kombajnów objętych promocja jest ograniczona i dotyczy zamówień złożonych do końca 2013r. Klienci, którzy na targach jako pierwsi dowiedzą się o tej promocji mają szansę skorzystać z finansowania na niepowtarzalnych warunkach.

źródło: CNH Capital