DEUTZ-FAHR – rewers Powershuttle i Stop&Go – dowiedz się więcej – VIDEO

Marka DEUTZ-FAHR w swoich maszynach stosuje wiele nowoczesnych rozwiązań wspierających obsługę i poprawiających ich funkcjonalność. Firma przygotowała cykl krótkich filmów w których prezentuje wybrane funkcje, systemy i rozwiązania jakie dostępne są w różnych modelach ciągników marki DEUTZ-FAHR.

Tematami dwóch kolejnych odcinków są:

– Rewers elektrohydrauliczny, który pozwala na łatwe manewrowanie, zmiany kierunku jazdy bez konieczności używania pedału sprzęgła w podłodze lub przycisku sprzęgła na dźwigni zmiany biegów. Operator może zmienić kierunek jazdy w trakcie jazdy, co skraca czas manewrowania ciągnikiem i zwiększa komfort jego sterowania.

– funkcja Stop&Go, która pozwala na zatrzymywanie ciągnika bez konieczności używania pedału sprzęgła w podłodze, lub przycisku sprzęgła na dźwigni zmiany biegów. Stop& Go świetnie sprawdza się w trakcie manewrowania ciągnikiem, sprzęgło ciągnika uruchamiane jest automatycznie przy zatrzymaniu, co zmniejsza ilość czynności wykonywanych przez operatora.

Rewers Powershuttle w połączeniu z funkcją Stop&Go i układem kierowniczym SDD to także świetny zestaw wyposażenia do prac z ładowaczem czołowym.

 

 

 

MDF