Nagroda „Good Design Awards” uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych za design nowym produktom na świecie. Plebiscyt organizują wspólnie: muzeum architektury i designu Chicago Athenaeum oraz European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies.
Nagroda wręczana jest corocznie od 1950 roku, kiedy to została ufundowana przez architektów: Eero Saarinen’ena, Charles’a and Ray’a Eames’a i Edgar’a Kaufmann’a, Jr., a przyznawana jest najlepszym produktom konsumenckim za funkcjonalność, estetykę, innowacyjność i ergonomię.
Kapituła jury z siedzibą w Nowym Jorku przyznała marce DEUTZ-FAHR prestiżową nagrodę w kategorii produktów przemysłowych za ciągnik Agrotron 7250 TTV, opracowany we współpracy z oddziałem biura projektowego Giugiaro Design – Italdesign Giugiaro, które zdobyło uznanie za projekty w sektorze motoryzacyjnym.
Nowa Seria 7 to nie tylko synteza nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ale także wyraz dużej uwagi poświęconej funkcjonalności, wydajności i mocy, cechom które zostały zamknięte w produkcie o unikalnej stylistyce.

deutz fahr ttv7250 Deutz Fahr Seria 7 zdobywa kolejne nagrody

Do listy prestiżowych nagród na której znajdują się „Tractor of the Year 2013” i „Golden Tractor for the Design” przyznanych w trakcie Międzynarodowej Wystawy Mechanizacji Rolnictwa EIMA 2012, która odbyła się w dniach 7-11 listopada w Bolonii we Włoszech, model Agrotron 7250 TTV dodaje kolejną ważną nagrodę, potwierdzającą ogrom pracy włożonej przez SAME DEUTZ-FAHR, właściciela marki DEUTZ-FAHR, mającej na celu potwierdzenie pozycji koncernu jako jednego z czołowych graczy w sektorze rolnictwa.

 

Źródło: Deutz-Fahr