Europejski Technology Tour 2021 marki STEYR rusza w Polskę

Po raz kolejny marka STEYR wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, tym razem organizując europejski Technology Tour 2021. Od 16 lipca 2021 r. Demo Truck STEYR wyruszy w podróż po Polsce, a autoryzowani Dealerzy marki zorganizują na trasie przejazdu unikalne wydarzenia przyciągające rolników z całej Polski.

Flota demonstracyjna wraz z ciągnikami Impuls CVT oraz Absolut CVT dotrze niemal w każdy region Polski, dając obecnym i przyszłym klientom marki okazję do zapoznania się z maszynami STEYR, jak również ich technologiami. Specjaliści powołani przez markę odpowiedzą na wszystkie pytania gości, a także przedstawią szczegóły rozwiązań takich jak przekładnia bezstopniowa, nawigacja S-TECH oraz system zarządzania jazdą na uwrociach. Gwiazdami wydarzenia będą ciągniki Expert CVT, Profi SC8, a także najnowsze serie Impuls CVT i Absolut CVT.

 

Poszczególne spotkania będą organizowane przezautoryzowanych Dealerów marki STEYR

Steyr Demo Tour 2021 mapa Europejski Technology Tour 2021 marki STEYR rusza w Polskę

Aby wziąć udział w wydarzeniu oraz dowiedzieć się o dokładną lokalizacji, należy skontaktować się z najbliższym autoryzowanym Dealerem marki STEYR.

 

Źródło: STEYR