Tą nowością jest ładowacz czołowy, którego konstrukcja została optymalnie dobrana do klasy i parametrów ciągników. Ładowacze Farmtrac’a charakteryzują się korzystnym położeniem środka ciężkości, co wpływa na zmniejszoną amortyzację ciągnika. Zoptymalizowne kąty nabierania i wysypu zapewniają wysoką sprawność pracy.

farmtrac adowacz Farmtrac rozszerza swoją ofertę o ładowacze czołowe.

Ładowacze wyposażone są w ramkę stabilizującą pracę. Szybką i wygodną wymianę osprzętu zapewnia nowoczesna rama EURO/SMS o udźwigu 1300 lub 1600 kg. Ich zaletą jest również łatwe i szybkie podłączenie przewodów hydraulicznych. Mocowanie do ciągnika odbywa się za pomocą sworzni. Amortyzator antywstrząsowy wpływa pozytywnie na komfortowe użytkowanie. Sterowanie odbywa się za pomocą joysticka/rozdzielacza 3-sekcyjnego.

Premierowe ładowacze Farmtrac będą dostępne w 65 punktach dealerskich na terenie całego kraju. Tak liczna sieć partnerska zapewni bardzo dobre wsparcie produktu. Przedstawiciele producenta będą w stanie zapewnić szybki serwis i udzielić fachowej rady w codziennej obsłudze ładowacza. Firma Farmtrac obejmuje wprowadzane na rynek ładowacze 24 miesięczną gwarancja, analogiczną jak w przypadku gwarancji udzielanej sprzedawanym w swojej sieci dealerskiej ciągnikom.

Dodatkowo będzie można wybrać opcje kolorystyczną ładowacza w zależności od wybranego koloru ciągnika. Farmtrac Tractors Europe to jedna z niewielu firm na rynku, która proponuje swoim klientom możliwość wyboru koloru zakupionego sprzętu rolniczego.

Ładowacz wyprodukowany przez firmę z Mrągowa znajdzie zastosowanie w niejednym gospodarstwie rolnym, przy rozładunku i załadunku płodów rolnych oraz innych pracach przeładunkowych.

farmtrac adowacz 1 Farmtrac rozszerza swoją ofertę o ładowacze czołowe.

foto: Farmtrac,

mdf/mg