Grzechotka KOLOSS – rozpoczynamy wiosenny sezon narzędziowy

Jak podkreślają specjaliści ze sklepu ProfiTechnik.pl, jest to pierwsze na rynku narzędzie łączące dwie funkcjonalności grzechotki 1/2 i młotka. Podwójny mechanizm zapadkowy Grzechotki KOLOSS i minimalny kąt pracy – 6o daje możliwość wykonania czynności naprawczych w trudno dostępnych miejscach. Duża wytrzymałość i układ zapadkowy o 30 zębach, z podwójnym układem pozwala na przenoszenie momentu obrotowego do 600 Nm.

Przekładany zbierak czworokątny pozwala na bezproblemową zmianę kierunku pracy „lewo-prawo”. Ponadto hartowany korpus zawiera dwa obuchy umożliwiające używanie grzechotki jako młotka. Na obuch można nałożyć polerowaną gumową nakładkę w celu zabezpieczenia materiałów i ochrony powierzchni. Od strony technologicznej producenci połączyli bijak z trzonkiem narzędzia za pomocą kołków, co gwarantuje nierozłączność obu elementów. Trzonek wykonany jest z rury redukującej drgania podczas czynności podbijania. Natomiast rękojeść Kraftform zapewnia przeniesienie wysokiego momentu obrotowego, a także dobre ułożenie narzędzia podczas użyciu pokrętła jako młotka.

W zestawie akcesoriów jest przedłużacz zwiększający długość całkowitą Grzechotki KOLOSS do 600 mm, gumowe nakładki i uchwyt do paska. Więcej informacji na stronie dystrybutora www.profitechnik.pl

 

{gallery}grzechotka Koloss{/gallery}

 

autor: Agnieszka Okrzeja | Marketing & PR (www.profitechnik.pl)

{jcomments on}