HORSCH wzmacnia pozycję w Polsce – premiera nowego opryskiwacza

4 listopada 2021 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym przez HORSCH Polska, podczas którego Dyrektor Handlowy, Krzysztof Abramowski przedstawił aktualną sytuację firmy HORSCH oraz plany na przyszłość dotyczące polskiego rynku. Podczas spotkania miała również miejsce polska premiera największej tegorocznej nowości w palecie opryskiwaczy Horsch Leeb – modelu 12TD. Nową maszynę przedstawił specjalista ds. opryskiwaczy w firmie HORSCH Polska, Paweł Miś.

Polski oddział marki HORSCH rozbudowuje swoje struktury organizacyjne co ma zapewnić wzmocnienie zaplecza marketingowego i sprzedażowego. Duży nacisk firma kładzie również na rozwój serwisu poprzez szkolenia i dążenie do coraz lepszej obsługi posprzedażowej.

Horsch pokaz ZipAgro 2021 HORSCH wzmacnia pozycję w Polsce – premiera nowego opryskiwacza

Prowadzona jest także przebudowa i restrukturyzacja sieci sprzedaży co jest kolejnym krokiem w zabezpieczeniu i wsparciu dealerów marki HORSCH. Dla przykładu, zwiększono liczbę regionalnych techników serwisowych, którzy mają za zadanie wspierać przedstawicieli w regionach – co pozwoli na jeszcze szybszą reakcję serwisu w terenie.

Horsch Leeb 12TD HORSCH wzmacnia pozycję w Polsce – premiera nowego opryskiwacza

HORSCH oprócz wprowadzenia w tym roku wielu nowości w zakresie maszyn uprawowych i siewnych, wzmocnienia także swoją obecność na rynku techniki ochrony roślin, poprzez szybki rozwój populacji opryskiwaczy Horsch Leeb. Dowodem jest polska premiera nowego opryskiwacza Horsch Leeb 12TD o pojemności 12.000 litrów, wyposażonego w dwa zbiorniki cieczy i opartego na dwóch osiach. Dostępne są belki robocze o szerokościach od 24 do 45 m i od 6 do 42 sekcji wraz z systemem załączania pojedynczej dyszy (co 25 cm). Opryskiwacz może być wyposażony we wszystkie systemy precyzyjnego wsparcia oprysku, które firma oferuje w opryskiwaczach samojezdnych a możliwości konfiguracji maszyny są wręcz nieograniczone. Ta ogromna maszyna jest esencją dorobku marki Horsch Leeb w ostatnim czasie. Już wkrótce zapraszamy na reportaż filmowy z premiery polowej tego opryskiwacza.

 

Już wkrótce zapraszamy na reportaż filmowy z premiery polowej tego opryskiwacza.

 

Foto: Szymon Śpiewak, opracowanie: M.K. / MDF