HORSCH zaprasza na wykłady seminaryjne w wersji on-line

W każdym kryzysie jest szansa na nowe! Z taką myślą przewodnią firma HORSCH zaprasza na wykłady seminaryjne w wersji on-line. Do tej pory były one prowadzone jedynie dla niemieckojęzycznych klientów i odbywały się w sali seminaryjnej firmy HORSCH. COVID spowodował, że szukając nowych możliwości przekazu, HORSCH zdecydował się na pierwsze wirtualne seminarium, które odbędzie się w dniach 23 – 25 luty 2021 r.

Dwie ważne informacje:

Uwaga, po zakończeniu seminarium wszystkie wykłady będą dostępne w serwisie YouTube i można będzie jeszcze raz je przesłuchać. Tematy, które okażą się szczególnie interesujące, zostaną przetłumaczone także na język polski.

Co ważne, nie trzeba wcześniej zapisywać się na wykłady. Wystarczy w odpowiednim czasie wejść na niemiecką lub angielską stronę internetową.

Po niżej publikujemy program z wieloma ciekawymi prelekcjami, w tym również prezentację wyzwań, z którymi przyjdzie zmierzyć się w przyszłości, takich jak np. biologiczna ochrona roślin czy uprawy współrzędne oraz żywieniowe zależności bio- i ekosystemów w rolnictwie.

 

HORSCH LIVE 2021 – program wykladow – KLIKNIJ…

 

Zapraszamy na wirtalne seminarium HORSCH LIVE 2021, 23 – 25 luty

 

źródło: HORSCH