Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na polskim rynku jest już dostępna kolejna nowa gama ciągników Landini. Jest to seria 6L, która ma zastąpić popularną serię Landpower. Na rynku europejskim jest dostępna w trzech wersjach: 6-145, 6-160 i 6-175. Ciągniki są napędzane szesnastozaworowym silnikiem o pojemności 4,5 l z systemem SCR o mocy 143, 163 i 176 KM i nadają się idealnie do wszelkiego rodzaju prac polowych w tym również do prac w szczególnie trudnych warunkach.

W ciągnikach 6L zastosowano nowy system ułatwiający czyszczenie chłodnicy umieszczonej w przedniej części silnika. Spory zbiornik paliwa o pojemności 270 l + zbiornik AdBlue 38 l w połączeniu z niskim zużyciem paliwa ma wydłużać okresy międzytankowań. Seria 6L jest wyposażona w zsynchronizowaną 6-biegową przekładnie 18+18 z rewersem mechanicznym. W opcji możliwe jest zastosowanie przekładni z biegami pełzającymi do 410 m/h. Układ hydrauliczny o całkowitym wydatku 125 l/min. można opcjonalnie wyposażyć w 5 par zaworów hydraulicznych. Ciągniki posiadają tylny WOM 540/1000 obr/min. tylny podnośnik sterowany elektronicznie o udźwigu 8400 kg. W opcji dostępny jest również przedni WOM i TUZ o udźwigu 3500 kg.

MDF / AMG

 

WARTO PRZECZYTAĆ...

Sieczkarnia JOHN DEERE serii 8000
Reprezentant Polski gotowy na Mistrzostwa Europy Operatorów JOHN DEERE 2017
Claas modernizuje ładowarki teleskopowe Scorpion
Bridgestone przedstawia nową oponę do kombajnów VT-COMBINE
Nowe kombajny John Deere serii S – innowacje w filmowym skrócie
Nowy agregat uprawowo-siewny FANTOM firmy Pneusej

O NAS

maszynydlafarmera.pl to portal rolniczy dedykowany głównie technice rolniczej, tworzony z myślą o nowoczesnych gospodarstwach, firmach usługowych oraz organizacjach z zakresu mechanizacji rolnictwa. Nasza misja to przekazywanie szybkiej, specjalistycznej informacji dotyczącej nowości maszynowych, modernizacji technologicznych oraz nowych rozwiązań z zakresu gospodarowania w oparciu o innowacyjne systemy rolnictwa precyzyjnego. U nas znajdziesz bieżące informacje z rynku maszyn rolniczych, reportaże prosto z pola oraz relacje z wystaw i targów branży agro. Dodatkowo publikujemy również ważne informacje dotyczące dotacji unijnych i agrobiznesu.

WAŻNE: Użytkowanie witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności 

2009-2017 maszynydlafarmera.pl - Portal Techniki Rolniczej. Copyrights. All rights reserved.