JALTEST AGV – tester diagnostyczny maszyn rolniczych

JALTEST AGV to urządzenie do diagnostyki maszyn rolniczych dedykowane rolnikom i serwisom. Generalny dystrybutorem nowego testera diagnostycznego dla branży rolniczej jest Truck-Experts.pl.

Tester Jaltest AGV jest profesjonalnym, wygodnym i łatwym w obsłudze narzędziem diagnostycznym, umożliwiającym przeprowadzenie diagnozy wielomarkowych pojazdów rolniczych wyposażonych w najnowszej generacji, silniki, skrzynie biegów i osprzęt. Największymi zaletami urządzenia jest niewątpliwie możliwość rozpoznania systemu sterującego i opis błędów zarejestrowanych w jednostce sterującej (np. sterownik silnika), podaje informację jakie złącze jest potrzebne do diagnostyki danego pojazdu i pokazuje jego lokalizację w pojeździe, automatyczne wykrywa listy błędów w systemach zamontowanych w pojeździe.

Tester daje również możliwość wysterowania zainstalowanych komponentów takich jak: aktywacja wyłącznika wentylatora, test cylindrów, balans cylindrów, kalibracje skrzyni biegów itp., mierzy i wyświetla do 8 wartości w tym samym czasie, podaje informacje dotyczące zakresów wartości odniesienia. Udziela również danych systemowych m. in. na temat konfiguracji systemu i danych ECU. Tester diagnostyczny Jaltest AGV to sprzęt, który obsługuje protokoły komunikacji, takie jak: OBD, OBDII, J1939, J1708 oraz od niedawna RP1210.

Obsługiwane marki to: CASE AGRICULTURE, CLAAS, DEUTZ-FAHR, FENDT, GREGOIRE, JOHN DEERE, LAMBORGHINI, MASSEY FERGUSON, NEW HOLLAND, AGRICULTURE, SAME, STEYR, VALTRA.

Zestaw AGV zawiera:
– Interfejs Jaltest z mulitiplexerem
– Program Jaltest Soft AGV do diagnostyki przez laptopa lub komputer PC *
– Program Jaltest INFO zawierający schematy elektryczne, lokalizacje i wartości czujników, dane mechaniczne, podpowiedzi rozwiązania usterek na podstawie zachowania pojazdu, komunikaty techniczne
– Roczny abonament na aktualizacji programów SOFT AGV oraz INFO
– Zestaw mulitipinów do połączeń bezpośrednich w gniazdach
– Przedłużacz JDC213M3
– Przewód USB JDC107.4
– Walizka
– Instalacja i szkolenie użytkownika przy wydaniu urządzenia
– Po sprzedażowa pomoc techniczna

AGV zawiera najnowszą wersją programu 15.2.
Komputer JALTEST AGV obsługuje:
– 36 marek maszyn rolniczych,
– 416 modeli,
– 1641 systemów,
– 1026 komunikatów informacji technicznej,
– 615 schematów elektrycznych,
– 400 miejsc możliwej kalibracji

*zestaw nie zawiera laptopa, komputera PC . Zdjęcie profilowe jest zdjęciem poglądowym

MDF / TRUCK-EXPERTS.PL Sp. z o.o.