John Deere X350R najlepszym zawodnikiem meczu Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk

Zima najczęściej zaskakuje drogowców ale jak się okazuje również ligowców rozpoczynających piłkarską wiosnę. W meczu Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk pierwsze skrzypce grała maszyna John Deere X350R, dzięki której po odśnieżeniu boiska, przerwany mecz w Zabrzu się odbył.

 

Co więcej, w głosowaniu na zawodnika meczu na profilu Lechii Gdańsk, maszyna John Deere X350R zwyciężyła, otrzymując aż 72 % głosów.

FoJaY72XEAA3Oaa John Deere X350R najlepszym zawodnikiem meczu Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk

Jesteśmy dumni z tego, że nasza maszyna zaprezentowała swoją wszechstronność, a jednocześnie umożliwiła rozegranie meczu – komentuje Bartosz Białas – John Deere Polska.

Ze względu na ekstremalne warunki pogodowe mecz Górnika z Lechią trwało ponad 2,5 godziny. Ostatecznie padł remis 1-1. Po 25 minutach meczu zapadła bowiem decyzja o jego przerwaniu. Nad stadionem rozszalała się śnieżyca a widoczność spadła niemal do zera. Zawodnicy przeczekali śnieżycę w szatni. Kiedy opady śniegu ustąpiły, rozpoczęło oczyszczanie murawy z białego puchu. Najpierw na płycie pojawili się pracownicy z łopatami, a później także traktor John Deere ze specjalnym osprzętem.

Mecz udało się wznowić i dokończyć a w mediach społecznościowych Lechii Gdańsk ogłoszono głosowanie na najlepszego zawodnika meczu. Do głosowania na piłkarza meczu oprócz zawodników zgłoszono także traktor John Deere, który odśnieżał murawę. Traktor na tyle pozytywnie zaskoczył widzów, że zwyciężył, otrzymując aż 72 % głosów.


Źródło: John Deere Polska, foto: Interia.pl