John Deere z nowymi modelami na targach AGROTECH 2023

John Deere pojawił się na marcowych targach AGROTECH 2023 w Kielcach z nowymi maszynami. Wśród nich prezentacja popularnej serii ciągników 6M. John Deere przedstawił swoje maszyn na stoisku swojego dystrybutora, firmy Wanicki Agro.

John Deere 6130M

Ciągnik John Deere 6130M to średniej wielkości ciągnik z popularnej serii 6M. 6130M to przede wszystkim osiągi, komfort pracy oraz niezawodność i trwałość. Duże opony pomagają przenieść moc do podłoża, a zintegrowany układ AutoTrac™ wspomaga kierowanie ciągnikiem. Intuicyjna dźwignia sterowania umożliwia ręczny i automatyczny wybór biegów. John Deere 6130M jest również dostosowany do pracy z ładowaczami czołowymi z serii R.

John Deere 6R Dni Otwarte 2022 opryskiwacz John Deere z nowymi modelami na targach AGROTECH 2023

Opryskiwacz John Deere M732

Opryskiwacz John Deere M732 to rozwiązanie dla wszelkich upraw o różnych poziomach intensywności. Szeroka gama dostępnych opcji pozwala na łatwe dobranie odpowiedniej konfiguracji tego zaczepianego opryskiwacza. Indywidualne sterowanie dyszami, bezkontaktowe kierowanie zaczepem oraz ciśnieniowy układ recyrkulacji zapewniają wysoką wydajność i precyzję podczas pracy.

Amerykańskiego producenta maszyn rolniczych, leśnych oraz budowlanych nie trzeba w Polsce przedstawiać. To marka z ugruntowaną pozycją na polskim rynku. Firma została założona w 1837 roku przez Johna Deere’a i początkowo produkowała pługi rolnicze. Obecnie John Deere oferuje szeroki asortyment produktów, w tym ciągniki, kombajny, maszyny sadownicze, traktory ogrodnicze, ładowarki teleskopowe, maszyny leśne i wiele innych. Firma jest obecna na całym świecie i cieszy się uznaniem wśród rolników i właścicieli firm budowlanych. John Deere jest również znany ze swojego zaangażowania w rozwój technologii, w tym w zakresie autonomii i sztucznej inteligencji.

maxresdefault John Deere z nowymi modelami na targach AGROTECH 2023

 

Źródło: Targi Kielce