JOSKIN Polska Open Days ‚2019 – dni otwarte fabryki w Trzciance

JOSKIN Polska Open Days ‚2019 – dni otwarte fabryki w Trzciance

W dniach 29 – 30 marca br. firma JOSKIN Polska otworzyła dla szerokiej publiczności swoją fabrykę. Wydarzenie było prawdziwym sukcesem frekwencyjnym – z tej okazji firmę w Trzciance odwiedziło ponad 1300 osób, które przyjechały z kraju i zagranicy.

Pracownicy zakładu oprowadzili po nim wiele grup szkolnych, dilerów, gości indywidualnych i dziennikarzy, którym pozwoliło to dowiedzieć się więcej o marce JOSKIN.

Dobrze wyposażone hale trzcianeckiego zakładu mają powierzchnię 59 000 m² i mieszczą spawalnie, półautomatyczne malarnie i montażownie. Zwiedzający mieli możliwość poznać kulisy produkcji niektórych maszyn JOSKIN, w tym wozów asenizacyjnych (Modulo 2, Tetraliner, Alpina 2), rozrzutników obornika (Siroko i Ferti-CAP), przyczep burtowych (Tetra-CAP, Trans-EX i Delta-CAP), przyczep objętościowych i przyczep do bydła (Betimax).

Polska jednostka produkcyjna jest znana ze swojej ocynkowni, zaliczanej do najnowocześniejszych na świecie. Wszyscy zwiedzający mieli okazję zapoznać się tam z poszczególnymi etapami procesu cynkowania. Niejednego zafascynował widok elementów maszyn wynurzanych z kąpieli cynkowej o temperaturze 450°C.

Podczas tej pierwszej edycji imprezy szczególny nacisk położono na zatrudnienie. Dział kadr miał swoje stoisko, gdzie osoby zainteresowane mogły uzyskać informacje o szerokich możliwościach pracy, jakie oferuje firma w Trzciance.

Niezależnie od tego, skąd pochodzili goście – z najbliższej okolicy czy z Belgii, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Holandii, a nawet Estonii – wszystkim bardzo spodobała się budka fotograficzna, tradycyjna loteria firmy JOSKIN i pamiątkowe gadżety, z jakimi opuszczali zakład podczas Dni Otwartych. Wszyscy mogli nie tylko lepiej poznać Grupę JOSKIN, ale również skosztować specjałów kulinarnych, jak doskonała zupa gulaszowa, szarlotka lub sernik.

 

Źródło: Joskin