Joskin Renova – nowe rozwiązanie do uprawy łąk

RENOVA jest broną spulchniającą złożoną z noży niwelujących, listew zgarniających i zębów giętkich. Intensywność jej pracy można ustawiać poprzez środkową regulację, która umożliwia szybką i skuteczną zmianę głębokości roboczej zależnie od warunków pracy.

Brona RENOVA niweluje wszelkie napotkane nierówności, jak bydlęce odchody, kretowiska i tym podobne. Spulchnianie i równanie pastwiska zapewnia dodatkowe nawożenia, co powoduje wzrost jego wydajności nawet o 30%. Noże niwelujące oraz zęby giętkie, które tutaj pełnią funkcję lemieszy spulchniających, zapewniają penetrację na większą niż zazwyczaj przy tego typu maszyn głębokość, umożliwiając dzięki temu szybsze odrastanie, a więc zwiększenie wydajności łąki.

 

joskin renova 1 Joskin Renova   nowe rozwiązanie do uprawy łąk

Cztery koła kopiujące ułatwiają pokonywanie nierówności i pochłaniają wibracje. Ruchomy trzeci punkt połączony z ramą zapewnia lepsze przyleganie do terenu. RENOVA jest wykonana ze stali wysokiej jakości, a rama, noże niwelujące i listwy zgarniające są ocynkowane. Budowa maszyny zapewnia jej długotrwałe użytkowanie przy minimalnych kosztach konserwacji. Jest ona dostępna w trzech szerokościach roboczych : 2,40 m z ramą stałą oraz 4, 5 m i 6 m ze składaną.

źródło: Joskin