Klucz Joker marki WERA z wbudowaną funkcją grzechotki

 

Od strony technologicznej w modelu Jokera została udoskonalona i rozbudowana rozwarta część główki klucza dająca pięć nowych funkcjonalności użytkowych.

  • Przytrzymywanie – specjalnie wyprofilowana konstrukcja główki klucza umożliwia przenoszenie nakrętek i śrub do miejsca ich przeznaczenia.

  • Aktywny ogranicznik zapobiega ześlizgiwaniu się Jokera z główki śruby utrzymując klucz w jednym miejscu, przez co kieruje uwagę i siłę użytkownika tylko na czynność pokręcania.

  • Podwójny profil sześciokątny wyposażony w wymienną, hartowaną płytkę metalową z bardzo twardymi ząbkami przymocowany jest do szczęki klucza. Ten system stabilnie chroni klucz przed ześlizgiwaniem się z główki śruby nawet przy szybkich obrotach.

  • Standardowy kąt pracy klucza to 60⁰, przez zastosowanie prostej główki Joker minimalizuje kąt odkręcania, kontrolowania i dokręcania śrub do 30⁰.

  • Grzechotka zlokalizowana na drugim końcu Jokera wyposażona jest w 80 drobnych zębów o mikro podziałce przeznaczonych do sprawnej pracy w wąskich przestrzeniach.

wera joker 1 Klucz Joker marki WERA  z wbudowaną funkcją grzechotki

Jeśli chodzi o trwałość Joker został wyposażony w odkuwane szczęki o specjalnej geometrii. Do produkcji wykorzystano bardzo wytrzymałą stal chromowo-molibdenową i powleczono powłoką niklowo-chromową chroniącą przed zużyciem i korozją. Joker występuje w rozmiarach 10, 13, 17 i 19 mm oraz w 4-częściowych zestawach. Cena modelu waha się od 81 do 131 zł. Przeznaczeniem Jokera jest montaż, dokręcanie, regulowanie, odkręcanie podzespołów w przemyśle motoryzacyjnym i maszynowym.

Więcej informacji o produkcie na www.ProfiTechnik.pl