Kolejna zmiana terminu targów AGROTECH ‚2020 w Kielcach

W trosce o bezpieczeństwo Wystawców i Zwiedzających w związku z trwającą w Polsce sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem organizator XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH zdecydował o kolejnym przełożeniu imprezy. Tym razem Targi zapowiedziano na 6 – 8 listopada 2020 r.

Pierwotnie Targi AGROTECH oraz Las-Expo zaplanowano od 13 do 15 marca 2020 roku, jednak wybuch epidemii w Europie pokrzyżował pany organizatorów. Natychmiast podjęto decyzję o przesunięciu Targów na termin 19 – 21 czerwca 2020 roku. Ten termin również okazał się mało realny. Polska ciągle walczy z epidemią koronawirusa a na terenie kraju jak i Europy ciągle obowiązuje szereg zakazów uniemożliwiających zorganizowanie tak dużej imprezy targowej. Organizator, Targi Kielce podjęły decyzję o kolejnym przesunięciu terminu wystawy, tym razem na na 6 – 8 listopada 2020 r.

Szkoda, że tak prestiżowa impreza targowa branży rolniczej nie może się odbyć, jednak w obecnej sytuacji taka decyzja jest w pełni zrozumiała. Przypomnijmy, swój udział na Agrotech 2020 potwierdziło ponad 700 firm, a pod ekspozycję przygotowano 65 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. W ubiegłym roku wystawę odwiedziło 75 tysięcy osób. Mamy nadzieję, że listopadowy termin będzie na tyle bezpieczny, że wyczekiwany kielecki Agrotech będzie mógł się odbyć.

 

Maszynydlafarmera.pl