Konkurs filmowy „WIOSNA Z NEW HOLLAND” – Zapraszamy! Nagrody czekają!

Sezon polowy 2021 nabiera tempa. Z tej okazji ogłaszamy wyjątkowy konkurs filmowy pod hasłem „WIOSNA Z NEW HOLLAND”. Jeżeli jesteś właścicielem, operatorem lub miłośnikiem maszyn New Holland nagraj VLOGA do 3 minut i prześlij go do nas. Dla laureatów konkursu mamy atrakcyjne nagrody z kolekcji New Holland Style. Przypominamy o stosowaniu w swoich vlogach legalnych podkładów muzycznych – to kluczowy warunek aby materiał filmowy został przyjęty do konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać plik źródłowy swojego vloga do 30 kwietnia 2021 roku do naszej redakcji – np. za pomocą bezpłatnej strony WeTransfer (instrukcja poniżej). 1 maja wystartuje plebiscyt na naszym kanale YouTube gdzie będzie można głosować – dając łapkę w górę na najlepszy vlog konkursowy. Przesłane vlogi będą opublikowane w specjalnej playliście konkursowej oraz na naszym portalu – www.maszynydlafarmera.pl.

Dla laureatów konkursu mamy atrakcyjne nagrody z kolekcji New Holland Style.

Przewidujemy dwie nagrody główne:

1 – za największą popularność – liczba wyświetleń + liczba łapek w górę pod vlogiem na YouTube.

2 – za najbardziej oryginalny vlog wybrany przez naszą redakcję i przedstawicieli marki New Holland.

Kolejne trzy vlogi otrzymają pakiety upominków marki New Holland.

Dodatkowo vlogi będą udostępnione w mediach społecznościowych marki New Holland Holland.

Głosowanie potrwa do 15 maja br. Podliczymy wyświetlenia i łapki w górę i w kolejnych dniach maja ogłosimy laureatów konkursu. Życzymy powodzenia!

 

JAK PRZESŁAĆ FILM?

WeTransfer jak wyslac film Konkurs filmowy „WIOSNA Z NEW HOLLAND”   Zapraszamy! Nagrody czekają!

Aby zgłosić vlog do konkursu należy przesłać plik vloga do naszej redakcji na: redakcja@maszynydlafarmera.pl przez stronę https://www.wetransfer.com/#

 

Wystarczy wejść na stronę, uruchomić panel darmowego transferu 2GB, dodać plik filmu oraz wpisać swój e-mail (nadawca) i nasz e-mail: redakcja@maszynydlafarmera.pl (odbiorca). W polu „Message” wpisz tytuł i autora vloga – np. nazwę swojego kanału na YouTube. Kliknij przycisk „Transfer”, wpisz kod weryfikacyjny, który otrzymasz na swojego maila i poczekaj aż vlog załaduje się w 100% – w ten sposób film trafi do naszej redakcji.

UWAGA!

W konkursie wezmą udział tylko vlogi przesłane do nas jako plik – nie link do filmu z YT – o czasie trwania do 3 minut!

  

 

PROSZĘ PAMIĘTAĆ O STOSOWANIU W SWOICH VLOGACH LEGALNEJ MUZYKI, np., z biblioteki YouTube.

W INNYM PRZYPADKU VLOG ZOSTANIE USUNIĘTY Z NASZEGO KANAŁU PRZEZ YOUTUBE LUB ZOSTANIE OGRANICZONY JEGO ZASIĘG. BĘDZIE TO JEDNOZNACZNE Z USUNIĘCIEM VLOGA Z KONKURSU.

 

 

ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA FILMÓW!

Atrakcyjne nagrody z kolekcji NEW HOLLAND STYLE czekają!

New Holland Style nagrody maszynydlafarmera Konkurs filmowy „WIOSNA Z NEW HOLLAND”   Zapraszamy! Nagrody czekają!