Kramp wprowadza aplikację mobilną do szybkiej identyfikacji produktów

Kramp to jeden z największych dostawców części do maszyn i akcesoriów dla branży rolniczej. Od 1951 roku działa na rynku hurtowym, wspierając rolników poprzez szeroką sieć dealerów. W listopadzie 2019 roku Kramp rozpoczął szeroką kampanię, skierowaną właśnie do użytkowników końcowych, jakimi są rolnicy w całej Europie.

Marka Kramp prezentuje dostępny w sieci sklepów Grene szeroki asortyment wysokiej jakości produktów: od własnych kolekcji odzieży roboczej, ergonomicznych narzędzi ręcznych po sprawdzone oświetlenie do pojazdów. Chce wspierać rolników na każdym polu, oferując niezawodne produkty, towarzyszące im w codziennej pracy.

Holenderska marka, mimo iż zaopatruje przedsiębiorców w całej Europie, kieruje swój przekaz również do rolników. Otwiera się na nich i ich potrzeby, zapewniając szybkość dostaw i dostępność produktów. Kolejnym ułatwieniem jakie wprowadza firma jest nowa aplikacja mobilna wykorzystująca technologię rozpoznawania produktów w celu szybkiej identyfikacji towarów poprzez skanowanie kodów kreskowych lub zrobienie zdjęcia. Aplikacja została stworzona we współpracy z Google i jest dostępna dla wszystkich, zarówno dla dealerów jak i klientów detalicznych. To kolejny krok ułatwiający znalezienie produktu potrzebnego od zaraz.

Nowe hasło Kramp brzmi: We Keep Farmers Farming. Odnosi się do obecności marki w życiu codziennym rolników. Kramp staje się nieodzownym partnerem nie tylko dla dealerów, wychodząc o krok dalej i odpowiadając na potrzeby całego rynku rolniczo-technicznego.

 

Źródło: KRAMP