Kupując maszynę do zbioru pasz, możesz wygrać ciągnik CLAAS – konkurs

Bazując na wieloletniej tradycji i dużym doświadczeniu w wytwarzaniu produktów rolniczych, oddział CLAAS Polska przygotował dla swoich klientów wyjątkową, dotychczas niespotykaną promocję, w której można wygrać ciągnik CLAAS. Co należy zrobić, aby mieć szansę na zdobycie nagrody?

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup jednej z wymienionych maszyn do zbioru w okresie trwania promocji: kosiarka, przetrząsacz, zgrabiarka, prasa zmiennokomorowa, prasa stałokomorowa lub przyczepa samozbierająca.

Uczestnicy konkursu otrzymają do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 10 pytań dotyczących marki i produktów CLAAS. Wszystkie odpowiedzi na pytania można znaleźć na stronie www.claas.pl. W trakcie rozwiązywania testu mierzony będzie czas – od rozpoczęcia do udzielenia ostatniej odpowiedzi przez zalogowanego uczestnika. W pierwszej kolejności decydująca jest poprawność, a w drugiej szybkość. Troje uczestników z najwyższą liczbą poprawnych odpowiedzi oraz najkrótszym czasem ich udzielenia zostanie laureatami.

Nagrodą główną jest ciągnik CLAAS ELIOS 230, który jest wyposażony w silnik 4-cylindrowy o mocy 92 KM i sprawdzi się w wielu pracach polowych. Traktor wyróżnia się bardzo małym promieniem skrętu (3,47 m), dzięki czemu jest zwrotny i doskonale sprawdzi się w zagrodzie. Ponadto mała wysokość ciągnika i nisko położony środek ciężkości umożliwiają pracę w budynkach. Osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają bogato wyposażony wózek narzędziowy CLAAS.

Konkurs trwa do 30.06.2020 r. Szczegóły kampanii promocyjnej znajdują się u autoryzowanych dealerów marki CLAAS oraz na stronie www.claas.pl.

 

Źródło: CLAAS