Kverneland poszerza gamę belek opryskowych HSS

 

Gama belek HSS została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych gospodarstwach. Trójwymiarowa konstrukcja zapewnia doskonałą integrację rurek cieczowych, węży i głowic rozpylaczy w profilu belki zapewniając im doskonałą ochronę od uszkodzeń mechanicznych. Specjalny profil belki HSS łączy minimalną masę z maksymalną wytrzymałością i stabilnością. Nawet do 36 metrów.

Optymalna szerokość transportowa
Wszystkie belki HSS mają szerokość transportową maks. do 2,55 m, a całkowita wysokość nie przekracza 4m. Wąskie drogi, żywopłoty i drzewa nie stanowią problemu!

Stabilizacja belki
Ciągły rozwój z nastawieniem na stabilność belki gwarantuje doskonałą wydajność w różnych warunkach polowych. System wahadłowy, z możliwością przestawienia do pracy na terenie płaskim i pagórkowatym, w połączeniu ze sprawdzonym systemem amortyzacji poprzecznej zapewnia prawidłową wysokość opryskiwania upraw polowych. Asymetryczna redukcja szerokości pomaga operatorowi w omijaniu przeszkód, natomiast symetryczna redukcja szerokości belki do 21 lub 12 m zapewnia wszechstronność, zarówno dla małych i dużych pól.

kverneland hss Kverneland poszerza gamę belek opryskowych HSS

Specjalny profil belki HSS łączy minimalną masę z maksymalną wytrzymałością i stabilnością. Komputerowe projektowanie, testy laboratoryjne i polowe oraz użycie, specjalnie hartowanej stali Domex przyczyniły się do zbudowania bardzo dobrej reputacji dla tych szerokich i mocnych belek opryskowych. Szerokości robocze dla belki HSS od 18 do 36 metrów pozwalają sprostać wielu oczekiwaniom.

Belka opryskowa Kverneland HSS 30m. Specyfikacja w skrócie:

 

HSS 30 m

Szerokość   opryskowa

30   m

Ilość   sekcji opryskowych

9

Składanie   belki

3   – krotne

Składanie   symetryczne

21   / 12 m

Asymetryczne   składanie

25.5   m

Wysokość   transportowa Ikarus S*

3.98   m

Szerokość transportowa Ikarus S

2.55   m

Wysokość   transportowa iXtrack*

3.60   m

Szerokość   transportowa iXtrack

2.55   m

*w zależności od rodzaju kół

źródło: Kverneland