METALTECH – jeszcze lepsze przyczepy

 

 

Uszczelnienie prętem stalowym to znak rozpoznawczy przyczep ZM Metaltech serii DB. Są to jedyne przyczepy produkowane w Polsce które posiadają takie uszczelnienie. Najczęściej do uszczelnienia przyczep stosuje się różne uszczelki gumowe, niestety pod wpływem wysokich temperatur w czasie letnich miesięcy, rozgrzana blacha przyczepy potrafi pozbawić je właściwości uszczelniających. Przy stelażu plandeki dodatkowo zastosowano uszczelkę poziomą, która zabezpiecza przed przedostaniem się wody do środka przyczepy.

metaltech prt uszczelniajcy METALTECH   jeszcze lepsze przyczepy metaltech uszczelka po plandek METALTECH   jeszcze lepsze przyczepy

Dopasowane ręcznie profile burtowe, pionowe uszczelniacze metalowe oraz pręt burtowy to według firmy ZM Metaltech gwarancja szczelności na wiele lat. Nawet sporadyczne użycie przyczepy DB do przewiezienia piasku nie powinno pozbawić jej szczelności.

Przyczepy serii DB są malowane „proszkowo”. Takie nałożenie lakieru sprawia że jest on bardziej odporny na ewentualne uszkodzenia mechaniczne niż lakier nałożony metodą natryskową. O jakość spawu podłóg przyczep trójstronnego wywrotu, ram oraz burt dbają aktualnie zautomatyzowane roboty spawalnicze. Pierwsze roboty do spawania burt pojawiły sie w ZM Metaltech już 8 lat temu.

ZM Metaltech w przyczepach serii DB od tego sezonu montuje w standardzie oświetlenie ledowe. W tym roku zakład przymierza sie do wprowadzenia takiego oświetlenia do pozostałych produktów takich jak TS i TB.

metaltech oswietlenie led w standardzie METALTECH   jeszcze lepsze przyczepy

Obrotowy kosz koła zapasowego, skonstruowany na podstawie pomysłu opracowanego w zakładzie ZM Metaltech jest już także dostępny. Te niecodzienne rozwiązanie ma na celu ułatwienie wymiany koła w trudnych warunkach polowych przy użyciu jak najmniejszej siły fizycznej.

metaltech kosz obrotowy do koa zapasowego 2012 METALTECH   jeszcze lepsze przyczepy

Od niedawna w wyposażeniu standardowym w przyczepach trójstronnego wywrotu Metaltechu jest również haczyk do plandeki. Ten drobny dodatek jest nieoceniony podczas rozwijania plandeki i wyciągania gumek mocujących.

metaltech haczyk dr METALTECH   jeszcze lepsze przyczepy

 

źródło: www.metaltech.com.pl