DEUTZ-FAHR TTV serii 7, zaprezentowany we wrześniu bieżącego roku w Berlinie łączy unikalne i wysoce innowacyjne rozwiązania technologiczne: nowy silnik DEUTZ 6.1 Tier 4i z technologią SCR oraz doładowaniem Boost, mocniejszy, wydajniejszy i przyjazny środowisku jak jeszcze nigdy dotąd; bezstopniowy układ napędowy TTV umożliwiający jazdę z prędkością maksymalną 60 km/h przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa dzięki układowi hamulcowemu na cztery koła, wykorzystującemu również suche, zewnętrzne tarcze hamulcowe; niezwykle bogaty pakiet wyposażenia standardowego zapewniający wysoką wydajność i komfort obsługi.

deutz fahr ttv7250 Nagroda TRACTOR OF THE YEAR 2013 dla ciągnika DEUTZ FAHR Agrotron TTV 7250

Nowa seria 7 to nie tylko perfekcyjna synteza innowacyjnych rozwiązań technologicznych, to również ogromna dbałość o stylistykę i funkcjonalność. Stworzony we współpracy z najbardziej znanym biurem projektowym Giugiaro Design, DEUTZ-FAHR Agrotron TTV 7250 uosabia połączenie wydajności, mocy oraz unikalnego stylu. Nowa maska silnika oraz błotniki z lampami LED doskonale uzupełniają nową kabinę „MaxiVision”, w której sterowniki silnika, układu napędowego, WOM oraz układu hydraulicznego zintegrowano w nowym wielofunkcyjnym podłokietniku z joystickiem o wysoce ergonomicznym kształcie.

Ciągnik DEUTZ-FAHR TTV 7250 został nagrodzony w kategoriach: „Tractor of the Year 2013” oraz „Golden Tractor for the Design”. Nagrody wręczono w trakcie międzynarodowej wystawy maszyn rolniczych EIMA, która odbyła się w Bolonii w dniach 7-11 listopada 2012 roku.

Otrzymanie tych nagród przez koncern SAME DEUTZ-FAHR, do którego należy marka DEUTZ-FAHR, potwierdza pozycję Grupy jako jednego z czołowych graczy w segmencie producentów ciągników rolniczych z silnikami wysokiej mocy.

deutz fahr tof2013 Nagroda TRACTOR OF THE YEAR 2013 dla ciągnika DEUTZ FAHR Agrotron TTV 7250

Dyrektor Zarządzający Koncernu, Lodovico Bussolati stwierdził – Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania tak ważnej i prestiżowej nagrody. Otrzymanie tak cennego wyróżnienia jest wynikiem ciągłych inwestycji SAME DEUTZ-FAHR w nowoczesne technologie oraz badania i rozwój produktu, skoncentrowane na osiąganiu doskonałości w zakresie stylistyki i komfortu.

źródło: SAME Deutz-Fahr