Najsilniejszy i najlepiej skomunikowany STEYR ABSOLUT CVT wjeżdża na rynek

Marka STEYR wprowadza na rynek najnowszą odsłonę ciągników serii Absolut CVT. Nowy STEYR Absolut CVT to połączenie najwyższej jakości pracy z najlepszymi osiągami. Maksymalna moc do 302 KM, opony o większej średnicy zapewniające lepszą przyczepność i mniejsze ugniatanie gleby, szybsze tempo pracy i większa produktywność.


Kabina najnowszego Absoluta CVT została na nowo zaprojektowana, jest większa o 8% i zapewnia najcichsze w historii marki środowisko pracy, w którym poziom hałasu wynosi zaledwie 66 dBA. Doskonały komfort podczas codziennych zadań gwarantuje także półaktywna amortyzacja sprzężona z nową zaawansowaną amortyzacją pojazdu izolującą kierowcę od ruchu maszyny. Do pracy w nocy nowy Absolut CVT wyposażony został w silne reflektory w technologii LED.

Steyr Absolut CVT 2023 kabina Najsilniejszy i najlepiej skomunikowany STEYR ABSOLUT CVT wjeżdża na rynek 

Zarządzanie pracą i gospodarstwem z kabiny nowego Absoluta CVT to czysta przyjemność. Dedykowany wyświetlacz STEYR na słupku „A” z trybem nocnym, nowy monitor Infomat 1200, więcej miejsca na przechowywanie, a także nowoczesny system rozrywki dźwiękowej – to wszystko do dyspozycji operatora. Absolut CVT to także nowy, łatwy w użyciu, ergonomiczny i konfigurowalny podłokietnik MultiController III, który umożliwia operatorowi dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji na wyciągnięcie ręki.


Nowy Absolut CVT z najnowszą technologią łączności pokładowej S-Fleet umożliwia dostęp do wszystkich danych dotyczących nie tylko jednej, ale całej floty maszyn oraz modyfikacje na podstawie lokalizacji i wydajności pracy. Funkcja zdalnego udostępniania ekranu umożliwia proaktywną współpracę z dealerem, w każdej chwili może on zdalnie i szybko zidentyfikować problem i zasugerować zmiany mające na celu optymalizację wydajności pracy.

 

Nowe ciągniki Steyr dostępne są w firmie Agrihandler – sprawdź ofertę…

 

Źródło: STEYR