Największe targi rolnicze Agritechnica 2021 przełożone na nowy termin

Największe targi rolnicze na świecie Agritechnica w Hanowerze zostają przełożone na nowy termin. Organizatorzy zdecydowali się przenieść wystawę na przyszły rok a planowana data targów to 27 lutego – 5 marca 2022 r. Powodem przełożenia jest oczywiście pandemia koronawirusa w Niemczech i za granicą.

Przesunięcie targów Agritechnica o cztery miesiące według DLG powinno być wystarczające jeśli chodzi o sytuację związaną z opanowaniem pandemii. Takie przesunięcie umożliwi również wystawcom odpowiednie przygotowanie do targów w nowej rzeczywistości.

– Jesteśmy przekonani, że do późnego lata, czyli ostatecznego terminu rejestracji wystawców na targi Agritechnica 2022, będziemy w stanie zapewnić naszym wystawcom i odwiedzającym przejrzystość niezbędną dla pewności ich planowania – powiedział dr Reinhard Grandke, dyrektor generalny DLG.

Miejmy nadzieję, że do nowego terminu sytuacja będzie na tyle czytelna a pandemia opanowana, że wystawa będzie mogła się odbyć w bezpieczny sposób a firmy, które oficjalnie zapowiedziały swoją rezygnację z wystawy zmienią zdanie.

 

MDF