New Holland po raz piętnasty z rzędu liderem rynku ciągników rolniczych w Polsce

Rok 2023 to kolejny udany rok dla marki New Holland, zakończony dominacją marki na rynku ciągników rolniczych w Polsce. Po raz piętnasty z rzędu marka utrzymała fotel lidera z wynikiem 1794 zarejestrowanych nowych ciągników rolniczych, co dało 17,44% udziału w rynku. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia 2023 roku polscy rolnicy zarejestrowali 10284 nowych ciągników (dane wg. Martin & Jacob).

 

Faktem jest, że maszyny New Holland cieszą się bardzo dużym zaufaniem użytkowników. Tym wynikiem New Holland udowodnił, że niebieskie ciągniki sprawdzają się i doskonale wpisują się w oczekiwania polskiego rynku. Jak podkreśla firma, ma świadomość, że w wymagającym dla rolników czasie wszystkie inwestycje muszą być przemyślane wielokrotnie. Dlatego stale stawia na rozwój, innowacje i udoskonalenia maszyn po to, by każda zainwestowana złotówka przekładała się na maksymalną efektywność pracy.

 

Warto podkreślić, że dzięki zaufaniu klientów i wyborom produktów New Holland marka nieprzerwanie od roku 2009 jest niekwestionowanym liderem rynku nowych ciągników rolniczych w Polsce. Gratulujemy!

 

źródło: New Holland Agriculture