New Holland T7.270 AC + Maschio Terremoto – wiosenna uprawa w GR Górscy

W cyklu „Z pola 2024” przedstawiamy wiosenną uprawę w gospodarstwie Państwa Górskich położonym w powiecie sępoleńskim. W polu pracował ciągnik New Holland T7.270 Auto Command z kultywatorem Terremoto firmy Maschio Gaspardo. Podczas realizacji materiału w połowie marca pola w woj. Kuj-Pom. były jeszcze bardzo mokre.

 

maxresdefault New Holland T7.270 AC + Maschio Terremoto – wiosenna uprawa w GR Górscy

 

Widoczny New Holland pracuje od nowego ósmy sezon. T siódemka o mocy maksymalnej 270 KM to najmocniejszy ciągnik w tym gospodarstwie. Po za nim gospodarze posiadają jeszcze dwa ciągniki niebieskiej marki – T6030 i T6.165. Gamę maszyn New Holland dopełnia ładowarka teleskopowa. Większość prac uprawowych w widocznym gospodarstwie wykonymwanych jest kultywatorem Gaspardo Terremoto, który właściciele oceniają bardzo dobrze.

Przypomnijmy, aktualnie seria ciągników T7 została unowocześniona i poszerzona o kolejne modele i konfiguracje. Dziś serię otwiera model T7.165S o mocy 165 KM a zamyka prawdziwy mocarz T7.340 HD o mocy maks. 340 KM. Oczywiście ciągniki mogą być wyposażone w szeroki pakiet rolnictwa precyzyjnego PLM Intelligence oraz są dostępne w specjalnej wersji Blue Power. Warto dodać, że model T7.270 to jeden z najczęściej wybieranych modeli w tej gamie.

Warto również wspomnieć, że aktualnie dla klientów zainteresowanych zakupem ciągników T7 HD marka przygotowała specjalną niespodziankę w postaci wycieczki do Austrii z możliwością zwiedzenia fabryki CNH. Specjalny bonus dotyczy zamówień złożonych do końca czerwca 2024 roku. Szczegółowych informacji udzielają dealerzy marki New Holland.

Produkcja: Bartek Urban, M.K./ MDF