Nośnik narzędzi CADDY CD – kolejna nowość firmy BEDNAR

BEDNAR opracował wszechstronny nośnik narzędzi CADDY CD do połączenia maszyn z ciągnikami, które nie mają trzypunktowego układu zawieszenia lub wystarczającego udźwigu tylnego zaczepu. Przede wszystkim służy do agregacji z pługami dłutowymi TERRALAND TN lub TERRASTRIP ZN. Istnieje również możliwość zastosowania maszyn zawieszanych lub półzawieszanych innych producentów. CADDY CD ma siłę podnoszenia do 5000 kg.

CADDY CD jest wyposażony w szerokie koła transportowe zapewniające bezpieczny transport maszyny po drogach. Sprzęt ten wraz z przednim obciążnikiem przyczynia się do dobrego rozłożenia ciężaru i zapewnia większą stabilność podczas transportu.

Rolnicy w wielu zaawansowanych rolniczo i ważnych regionach świata używają ciągników bez tylnych ramion zaczepowych. Mimo to popyt na maszyny zawieszane z takich krajów jest wciąż ogromny. Rolnik nie kupi nowego ciągnika z powodu zapotrzebowania na zawieszaną maszynę. Dlatego proponujemy rozwiązanie, które spełnia takie wymagania. Maszyna CADDY CD jest prostym nośnikiem narzędzi, który jest podłączany do sworznia holowniczego ciągnika i umożliwia pracę ciągnika bez tylnych ramion z prawie każdą zawieszaną maszyną różnych producentów. Widzimy główny popyt w agregacji z pługami dłutowymi Terraland TN ” – wyjaśnia inż. Jan Bednář, dyrektor biznesowy BEDNAR.

 

NOŚNIK CADDY CD można agregować z maszynami BEDNAR:

TERRALAND TN to uniwersalny pług dłutowy przeznaczony do głębokiej uprawy do maksymalnej głębokości 65 centymetrów. Maszyna pomoże dostarczyć wymagane powietrze i wilgoć do korzeni, zerwać utwardzone warstwy gleby i intensywnie spulchniać w jednym przejeździe.

TERRASTRIP ZN to pług dłutowy przeznaczony do pasowej uprawy gleby. Pług dłutowy nadaje się do uprawy pasowej przed wysiewem roślin szerokorzędowych, takich jak kukurydza, soja czy słonecznik.

 

 

Źródło: BEDNAR FMT